Keystone logo
Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Imagine Education Australia

Wstęp

O Imagine Education Australia

Imagine Education Australia to centrum kształcenia i szkolenia zawodowego oraz prywatne Centrum Języka Angielskiego z kampusami w Brisbane i na Złotym Wybrzeżu.

Imagine Education Australia ma cztery kampusy: nasz główny kampus na Benowa Road; nasz Southport Central Campus przy Scarborough Street; nasz Ashmore Campus w Ashmore; i nasz Kampus Brisbane w sercu Brisbane City.

Imagine Education ma również cztery środowiska do treningu na żywo, dzięki którym uczniowie mogą zdobyć praktyczne doświadczenie w pracy w rzeczywistym środowisku. Nasze środowiska treningu na żywo są przeznaczone dla studentów studiujących na Wydziale Samochodów, Wydziałach Usług dla Dzieci i na Wydziale Gościnności.

Imagine Education zapewnia:

 • Najnowocześniejsze udogodnienia
 • Pierwszorzędne kursy dla studentów z Australii i całego świata
 • Usługi studenckie (w tym zakwaterowanie u rodziny i pomoc w zatrudnieniu)
 • Doświadczony i profesjonalny personel
 • Zabawne i ekscytujące zajęcia

Nasza misja

Misją Imagine Education Australia jest zapewnienie światowej klasy edukacji dla wszystkich uczniów w pozytywnym i troskliwym środowisku edukacyjnym. Cel ten zostanie osiągnięty poprzez:

 • Maksymalizacja świadomości międzynarodowej poprzez integrację studentów ze społeczeństwem australijskim i przez to pogłębienie zrozumienia australijskiej kultury.
 • Korzystanie z nowych i innowacyjnych metod nauczania.
 • Pomaganie uczniom w rozwijaniu kompetencji i zaufania w posługiwaniu się językiem angielskim w celu sprostania wymaganiom akademickim Liceum i Uniwersytetu w Australii.
 • Pathways studiów, usług i możliwości dla uczniów poprzez wysokiej jakości programy skierowane do uczniów w bezpiecznym i wspierającym środowisku szkolnym od oddanych nauczycieli i personelu pomocniczego.

Wyobraźnia Edukacja jest synonimem wysokiej jakości edukacji i długofalowego sukcesu zawodowego.

Dlaczego warto uczyć się u nas?

 1. Doświadczenie i udogodnienia: Imagine Education Australia jest zarejestrowaną organizacją szkoleniową, która od 2005 roku zapewnia wysokiej jakości szkolenia odpowiednie dla branży. Posiadamy specjalnie zaprojektowane urządzenia i najnowocześniejsze środowiska do nauki, w tym technologię tablic interaktywnych.
 2. Akredytowane kursy: Nasze kwalifikacje są budowane zgodnie z Krajowymi Pakietami Szkoleniowymi i są zgodne z Ramami Jakości VET. Imagine Education Australia Kursy Imagine Education Australia są zatwierdzane przez branżę, aby zapewnić najbardziej aktualne, odpowiednie szkolenia dla dzisiejszego środowiska biznesowego.
 3. Zatrudnieni w branży pracownicy: Dzięki w pełni wykwalifikowanym, zaangażowanym pracownikom pedagogicznym, którzy mają wieloletnie doświadczenie w pracy w swoich branżach i którzy wspierają uczenie się w systemie inkluzyjnym, uczniowie otrzymują szkolenia od najlepszych.
 4. Uznanie wcześniejszej nauki i transferu punktów: Twoje wcześniejsze studia i doświadczenie zawodowe można uznać za zasługi w Imagine Education Australia .
 5. Fundacja Pathways *: Studenci szukają Pathway wejścia w programach uczelni licencjackich mogą skorzystać z Imagine Education Australia „s Foundation Pathway programu. Pathways z naszych programów zawodowych pozwalają na przejście do programów studiów licencjackich z zaliczeniem, co oznacza, że ​​możesz ukończyć swój stopień jeszcze szybciej!
 6. Środowiska treningu na żywo: nie tylko ucz się w klasie: ucz się w jednym ze światowych środowisk treningowych Imagine, gdzie uzyskasz praktyczny, praktyczny trening i doświadczenie potrzebne do rozpoczęcia kariery.
 7. Ocena oparta na umiejętnościach: Zademonstruj swoją wiedzę na wiele sposobów, nie tylko na egzaminy. Ponadto uczniowie w miejscu pracy są oceniani w związku z ich własnym szkoleniem zawodowym.
 8. Elastyczne wymagania wejścia i wielokrotne spożycie: Nigdy nie przegapisz daty rozpoczęcia dzięki elastycznym opcjom rejestracji Imagine i wielokrotnym spożyciu przez cały rok.
 9. Opcje opłat: odkryj opłacalny sposób osiągnięcia sukcesu zawodowego lub Pathway do dalszego studiowania dzięki naszym konkurencyjnym cenom kursów i reputacji elastycznych planów płatności.
 10. Stypendia: Doceniamy pasję i talent akademicki naszych kandydatów i oferujemy program stypendialny.
 11. Miejsca finansowane przez rząd: dostępne są stanowiska finansowane przez rząd dla krajowych przyjęć, staży i praktyk.
 12. Articulum uniwersyteckie *: Twoja nauka może liczyć się do twojego wykształcenia uniwersyteckiego z naszą artykulacją uniwersytetu do Uniwersytetu Binda i innych dużych uniwersytetów australijskich. Zawsze poszerzamy Twoje możliwości kariery!

* WAŻNA UWAGA: W żaden sposób nie oznacza to gwarantowanego miejsca w programie uniwersyteckim lub licealnym. Indywidualne wnioski muszą być zatwierdzone przez uniwersytet lub szkołę.

Lokalizacje

 • Gold Coast

  3 Benowa Rd, 4215, Gold Coast

 • Brisbane

  Brisbane, Australia

  pytania