Keystone logo
IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

IM – Digital Business School

Wstęp

Jesteśmy wiodącą szkołą biznesu cyfrowego w marketingu cyfrowym. Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie, które daje nam wyjątkową wiedzę, dzięki której możemy dalej się rozwijać, specjalizować, a przede wszystkim kształcić nowych wiodących specjalistów w sektorze cyfrowym, których jest już ponad 20 000.

W IM Digital Business School zapewniamy doskonałą integrację cyfrowych umiejętności technicznych z umiejętnościami wydajnościowymi w marketingu cyfrowym, biznesie cyfrowym i komunikacji cyfrowej. To połączenie pozwala nam zaoferować model szkolenia dostosowany do realnych potrzeb, które pojawiają się każdego dnia i które należy zaspokoić.

Model ten jest powiązany ze skonsolidowanymi zasadami i wartościami, które mogą pomóc naszym studentom i profesjonalistom stać się i pozycjonować jako przedsiębiorczy, innowacyjny, kompetentny, a przede wszystkim odpowiedzialny ekspert, zarówno pod względem etycznym, jak i społecznym.

Przygotowujemy liderów tak, aby wiedzieli, jak bezpiecznie dostosować się do przyszłości, która charakteryzuje cyfrową transformację biznesu i przedsiębiorczości, ale także, aby odgrywali aktywną rolę i ją budowali.

Dlaczego IM Digital Business School robi różnicę?

Każdy uczeń jest wyjątkowy i ma własne inicjatywy, cele, cele do osiągnięcia i cechy, które należy kultywować, dlatego istotne jest ustalenie priorytetów i optymalizacja jego autonomii, samokształcenia i rozwoju edukacyjnego. Te kluczowe punkty stanowią kamień węgielny edukacji, w której uczniowie zyskują władzę i ukazują swój pełny potencjał, koncentrując się na pomyślności akademickiej i zawodowej. 90% studentów IM znajduje pracę w czasie krótszym niż 24 miesiące. Wyniki ostatnich badań audytowych ISO, UNE i QS potwierdzają, że IM Digital Business School jest gwarancją szans na zatrudnienie i awansu zawodowego w niecałe 24 miesiące. Wyniki te pokazują, że sytuacja zawodowa studentów, którzy studiują na poziomie magisterskim lub już go uzyskali, jest coraz korzystniejsza; nie tylko pod względem zajmowanego obecnie stanowiska zawodowego, ale także wynagrodzenia.

Co więcej, dzięki wysokowydajnym szkoleniom cyfrowym IM Digital Business School wprowadziła innowacje w zakresie jakości nauczania i metodologii pedagogicznej, ponieważ podczas całej swojej ścieżki akademickiej uczniowie wdrażają takie umiejętności, jak zarządzanie czasem, planowanie i realizacja działań skupiających się na osiągnięcie celów. W ten sposób trenują umiejętności miękkie powiązane z sukcesem i włączają je do swojego codziennego życia, aż staną się naturalną odpowiedzią na stojące przed nimi wyzwania zawodowe.

Temat naszych programów

Abordamos la formación de profesionales para la nueva generación de negocios digitales desde una visión transversal: marketing, comunicación y negocios digitales, con másteres especializados que destacan por un temario profundo y actualizado, donde todas las asignaturas son prácticas e impartidas por expertos en activo.

Wszystkie nasze stopnie magisterskie mają podwójny stopień obejmujący w 100% przedmioty praktyczne, co w połączeniu z wirtualnym kampusem bez konkurencji w innych szkołach europejskich i metodologią śledzącą Twoje wyniki poprzez przekazywanie okresowych informacji zwrotnych, pozwala nam zapewnić, że rozwijasz się we właściwym kierunku kierunek. Tworzą także wyjątkowe doświadczenie, które przekłada się na wysoko wyszkolonych i konkurencyjnych specjalistów, którzy wyróżniają się w procesach selekcji.

BOLSA DE EMPLEO ESPECIALIZADA EN PERFILES DIGITALES

Naszym ostatecznym celem jest zapewnienie profesjonalistom przeszkolonym w zakresie komunikatorów internetowych większych i lepszych możliwości zawodowych. Z tego powodu stworzyliśmy dział Digital Careers , w skład którego wchodzą specjaliści HR, zajmujący się selekcją cyfrowych talentów, aby po zakończeniu programu rozwijać ich karierę, przyspieszając ich podróż po rynku pracy. Zajmujemy się 2 obszarami: staże zawodowe i oferty pracy.

Współpracujemy z potężną pulą pracowników, która jest wyjątkowa ze względu na specjalizację w profilach cyfrowych , na którą istnieje ciągłe zapotrzebowanie, oraz umieszczanie wyspecjalizowanych profili, takich jak Jessica, w dużych firmach w Hiszpanii.

Jessica mówi ci z pierwszej ręki:


STOPNIE PODWÓJNE I POTRÓJNE

¿QUÉ NOS MUEVE?

Ofrecer la mejor formación en Marketing Digital y ponerla al alcance de todos. El marketing Digital no debe ser patrimonio de unas pocas empresas.

Edukujemy, inspirujemy i współpracujemy ze społecznością studentów, absolwentów, nauczycieli i specjalistów w branży, tworząc żywą i aktywną sieć. System relacyjny wspierający się nawzajem w skomplikowanym środowisku cyfrowym.

Życie na kampusie i udogodnienia

Wirtualna wizyta w Campus Barcelona:

https://www.im.education/tour-im/

Lokalizacje

 • Barcelona

  Fisica, 13-17 L.2, 08038, Barcelona

 • Madrid

  Plaza de Carlos Trias Bertrán, 4, 28020, Madrid

 • Barcelona

  Carrer de la Física,13-17, 08038, Barcelona

  pytania