Keystone logo
Ilia State University

Ilia State University

Ilia State University

Wstęp

Dlaczego Ilia State University ?

Ilia State University przyjmuje każdego roku około 5 000 świeżaków na wszystkich poziomach szkolnictwa wyższego. ISU stara się zaspokoić potrzeby każdego ucznia i pomóc im w osiągnięciu ich potencjału. Ilia State University wyposaża studentów w wszechstronne doświadczenie, aby zapewnić im niezbędną wiedzę, umiejętności i pewność, aby osiągnąć przyszłe cele zawodowe. ISU zapewnia zaawansowaną i zaangażowaną społeczność akademicką, w której uczniowie mogą uczyć się od ekspertów i zdobywać kwalifikacje, których szukają.

Oferujemy:

Nauczanie skoncentrowane na uczniu - Wibrujące relacje między profesorami i studentami przyczyniają się do ożywionej współpracy akademickiej i debat. Studenci są zachęcani i wspierani przez wydział, aby znaleźć swoje indywidualne zainteresowania badawcze podczas studiów.

Program nauczania oparty na praktyce - ISU współpracuje z organami rządowymi i organizacjami międzynarodowymi, a także podmiotami publicznymi i prywatnymi, stwarzając studentom możliwość integracji wiedzy teoretycznej ze światem lub pracą.

Możliwości programu wymiany i podwójnego dyplomu - Od 2012 r. ISU oferuje programy wymiany dla studentów i pracowników wielu międzynarodowych instytucji szkolnictwa wyższego. ISU oferuje swoim studentom wyjątkową możliwość uzyskania dyplomu podwójnego dyplomu z różnymi uniwersytetami austriackimi i amerykańskimi.

Konkurencyjne czesne - ISU oferuje najwyższej klasy edukację z konkurencyjnym czesnym i elastycznymi opcjami płatności w kraju i regionie.

Niezapomniana studencka, przyjazna, przyjazna społeczność, w której studenci mogą angażować się w różnorodne zajęcia naukowe, społeczne i kulturalne.

Dołącz do Ilia State University i rozpocznij z nami niesamowitą przygodę!

Statystyka

Ilia State University W SKRÓCIE

 • Założenie: 2006
 • Lokalizacja: Tbilisi, Gruzja
 • Pracownicy: 301 profesorów i ponad 1000 nauczycieli, badaczy i innych pracowników.
 • 4 szkoły: School of Arts and Sciences, School of Natural Sciences and Engineering, School of Business, School of Law
 • Studenci: 15 763
 • Programy studiów: Do 80 akredytowanych programów na poziomie licencjackim, magisterskim i doktoranckim.
 • Placówki badawcze i edukacyjne w wielu regionach Gruzji
 • School of Business: # Miejsce nr 1 wśród gruzińskich studentów pierwszego roku od 2015 r.

  Lokalizacje

  • Tbilisi

   Kakutsa Cholokashvili Ave 3/5, 0162, Tbilisi

  pytania