Keystone logo
International Institute of Management & Technology Studies

International Institute of Management & Technology Studies

International Institute of Management & Technology Studies

Wstęp

Kim jesteśmy...

IIMTS to globalna instytucja zobowiązana do zaspokojenia potrzeb i ambicji kulturowo i międzynarodowym różnorodnych studentów, poprzez zapewnienie ambitnych programów akademickich z wielu akredytowane i zatwierdzone zagraniczne uczelnie. Ma współpracę techniczną z Mahatma Gandhi University, Meghalaya, UCN, Ameryki Środkowej i Azteca Uniwersytetu w Meksyku. Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w kursie z jednego z uniwersytetów w ofercie od IIMTS, będzie wybór pionierską instytut.

Czas spędzony na IIMTS będzie prawdziwa inwestycja czasu i wysiłków, które będą czerpać korzyści dla Ciebie i teraz w waszym życiu zawodowym i osobistym.

IIMTS pokazać drogę ...!

IIMTS jest czysto zorientowany w dostarczaniu światowej klasy obiektów rozwoju edukacyjnego i umiejętności do studentów i profesjonalistów, którzy rozwijają się w dzień w dzień formacie nabyć potencjał do rozwoju przede wszystkim.

IIMTS z niego specjalnie zaprojektowane przedmioty, które są świadczone przez znanych i osiągnąć międzynarodowe uczelnie pomóc w rzeźba NICH aa dla siebie w dzisiejszym konkurencyjnym środowisku.

Kursy na uniwersytetach są specjalnie zaprojektowane i wyszczególnione przez ekspertów w tej dziedzinie, którzy są wykładowcy na tych uczelniach. Specjalistów pracujących, którzy zgromadzili ciężko zarobione wiedzy, przyczyniają się również w formatowania przedmioty, które są wywierane dla studentów.

Usługa doradztwa w IIMTS mogą pomóc usunąć wszelkie nieporozumienia z serca i powiedzieć Ci najlepszy sposób, aby dostać się do swojego celu, który został nawiązującego za bardzo długi czas!

Zwiększenie wartości netto na rynku pracy Ponad 5000 specjalistów pracujących łączą się z IIMTS i nabytych kawalerów, Masters i doktorat stopni poprzez trybie cyfrowym w szybki sposób toru przez renomowanych akredytowanych uczelni na całym świecie, podczas studiów w zaciszu swoich domów.

Codzienne żywo Zajęcia internetowe E-Wykłady, rozdział po rozdziale E-Video E-Książki i Książki Zasobów Links

Doświadczenie nadzwyczajnego wsparcia od nas, jak realizować swoje studia w dowolnym miejscu z laptopa, tabletu lub smartfona. Nigdy więcej problemów dojazdów do pracy.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Dubai

  AW Rostamani Head Office Building, Office No 201,Plot No129-322,Deira Dubai,, , Dubai

  • Sharjah

   Mth floor, Damas Building (Burj-2000), Near General Post Office, Rolla, Sharjah, United Arab Emirates, , Sharjah

   • Abu Dhabi

    Mth Floor, Al Hamid Building, Behind Jumbo Electronics, Old Passport Road Near Al Falah Signal, Abu Dhabi, , , Abu Dhabi

    pytania