Keystone logo
IESE Business School

IESE Business School

IESE Business School

Wstęp

W IESE Business School chcemy kształcić liderów, którym możemy powierzyć przyszłość biznesu i społeczeństwa.

Jako szkoła biznesu Uniwersytetu Nawarry, nasze działania koncentrują się wokół trzech osi zarządzania:

 • globalny sposób myślenia
 • ogólne podejście do zarządzania
 • wizja skoncentrowana na ludziach, z etyką i odpowiedzialnością społeczną, która się z tym wiąże

Wierzymy, że firmy to przede wszystkim społeczności ludzi, którzy lepiej pracują w atmosferze szacunku i zaufania.

Nasza misja

Rozwijamy liderów, którzy dążą do wywarcia głębokiego, pozytywnego i trwałego wpływu na ludzi, firmy i społeczeństwo poprzez doskonałość zawodową, uczciwość i ducha służby.

Nasza wizja

Naszym celem jest bycie najlepszą szkołą biznesu na świecie w określonym celu, inspirując liderów, dla których wszyscy się liczą. Towarzysząc kobietom i mężczyznom w ich podróży uczenia się przez całe życie, nadajemy głębszy sens prowadzeniu biznesu. Robimy to poprzez globalne programy biznesowe i przywództwo myślowe oparte na odpowiednich badaniach.

Nasze wartości

Wartości etyczne i moralne szkoły opierają się na tradycji chrześcijańskiej. Wartości te podkreślają prawa, wolność i godność każdej osoby, którą uważamy za serce każdej organizacji społecznej.

Kluczową cnotą promowaną przez IESE jest nadzieja: uczymy naszych uczniów pozytywnego nastawienia do rozwiązywania problemów, dużych i małych.

Właśnie dlatego, że podążamy za tradycją chrześcijańską, z poszanowaniem wolności i godności każdego człowieka, w IESE mile widziani są ludzie wszystkich wyznań (lub niewierzących). Uważamy tę otwartość na innych za wzbogacającą dla wszystkich.

Podstawowe wartości IESE to uczciwość, duch służby i doskonałość zawodowa – wartości uznawane i cenione na całym świecie. Staramy się zaszczepić poczucie odpowiedzialności we wszystkich, którym powierzono zdolności przywódcze, pomagając im dostrzec, że otrzymali te talenty nie dla siebie, ale po to, by dzielić się nimi z innymi.

IESE jest inicjatywą Opus Dei, rzymskokatolickiej organizacji, której głównym celem jest pomoc zwykłym mężczyznom i kobietom w odnalezieniu świętości we wszystkich dziedzinach życia.

Standardy doskonałości

Jakość naszego wydziału, zasobów i programów jest uznawana na wielu poziomach, w tym przez oficjalne agencje akredytujące. Mamy przyjemność posiadać potrójną akredytację następujących organizacji:

AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business) zostało założone w 1916 roku i jest najdłużej działającym globalnym organem akredytującym szkoły biznesowe oferujące studia licencjackie, magisterskie i doktoranckie w dziedzinie biznesu i rachunkowości. Mniej niż 5% światowych szkół biznesu posiada akredytację AACSB.

EQUIS (European Quality Improvement System) jest organem akredytującym Europejskiej Fundacji Rozwoju Zarządzania (EFMD) i zajmuje się podnoszeniem standardu edukacji menedżerskiej na całym świecie.

AMBA (Stowarzyszenie MBA) ma siedzibę w Wielkiej Brytanii i akredytuje programy biznesowe dla absolwentów na całym świecie.

Ponadto IESE jest akredytowany przez ANECA hiszpańskiego Ministerstwa Edukacji, która jest odpowiedzialna za akredytację instytucji szkolnictwa wyższego w Hiszpanii.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Barcelona

  Av. de Pearson, 21, , Barcelona

 • Madrid

  Camino Cerro del Águila, 3, , Madrid

  • Munich

   Maria-Theresia-Straße 15, , Munich

   • New York

    165 W 57th St, , New York

    • São Paulo

     R. Martiniano de Carvalho, 573, , São Paulo

     • Barcelona

      Barcelona, Hiszpania

      • Santiago de Compostela

       Gran Hotel Los Abetos San Lázaro, s/n, 15820, Santiago de Compostela

       • Valencia

        Valencia, Hiszpania

        • Zaragoza

         Escuela de Negocios CAI Urbanización Santa Fe, c/ Segunda, 22, 50411, Zaragoza

         • Pamplona

          Pamplona, Hiszpania

          Programy

          pytania