Keystone logo
Idep Barcelona Magister stylizacji mody, mediów audiowizualnych i sztuk performatywnych
Idep Barcelona

Magister stylizacji mody, mediów audiowizualnych i sztuk performatywnych

0 Years

Hiszpański

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Studia magisterskie umożliwiają studentowi zmierzenie się z projektami, w których odzież staje się osią tworzenia efektów wizualnych i wizerunku, który musi oddawać osobowość marki lub postaci.

Pod koniec programu student będzie dysponował narzędziami niezbędnymi do konfigurowania wyglądu dla różnych nośników redakcyjnych, showroomów, wydarzeń modowych, punktów sprzedaży (visual merchandising) i targów, a także będzie wiedział, jak korzystać z zasobów mody i odzieży do tworzenia wizerunek w kampanii reklamowej, filmie audiowizualnym lub produkcji telewizyjnej, sztuce teatralnej lub specyficznym ubiorze do pokazów tanecznych lub cyrkowych.

Studenci nauczą się pracować nad scenariuszem lub odprawą, reprezentować wizerunek marki, generować fikcję, tworzyć postacie itp. Innymi słowy, użycie odzieży jako środka komunikacji, a nie celu samego w sobie, podkreśla znaczenie pracy zespołowej oraz interakcji z innymi kreatywnymi profesjonalistami, takimi jak fotografowie, wizażyści, scenografowie czy reżyserzy. Podsumowując, przeszkolimy stylistów i projektantów kostiumów, którzy wniosą swoją wizję Mody do zespołu, w którym najważniejsze jest generowanie wizerunku i show.

O szkole

pytania

Podobne kursy

  • Master of Arts w scenografii
    • Rome, Włochy
  • Studia magisterskie na kierunku scenografia
    • Dublin, IIrlandia
  • Magister projektowania przestrzeni scenicznych i reżyserii artystycznej
    • Barcelona, Hiszpania