Keystone logo
Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Italian Culinary Institute for Foreigners - ICIF

Wstęp

Wartości

Jakość, autentyczność, szacunek, gościnność i bezpieczeństwa żywności

Kulturowa siłą napędową, która transmituje wartości

Celem ICIF, Instytut Żywności i Wina Regionów z Włoch, jest sklasyfikowanie, chronić i promować wizerunek kuchni włoskiej, doskonałość produkcji lokalnej i regionalnej żywności i wina kultury, poprzez ogłaszanie wiedzy wśród profesjonalistów na całym świecie podkreślając wartość prawdziwej włoskiej kuchni i doskonałych produktów spożywczych, które go odróżniają jest jednym z głównych celów ICIF w celu promowania "Wyprodukowane we Włoszech".

Styl życia, gościnność i autentyczności

ICIF zawsze brane wartości włoskiego jedzenia i wina, włoskiej gościnności i lifesyle całym świecie poprzez udział w imprezach i inititatives, zarówno we Włoszech jak i za granicą. Promocja włoskiej kuchni i najwyższej jakości włoskich produktów spożywczych odbywa się poprzez szkolenia młodych kucharzy na włoskiej centrali w Zamku Costigliole d'Asti, w Instytucie chińskiego w Szanghaju, w instytutach Sao Paulo i Flores da Cunha w Brazylii oraz poprzez współpracę ze szkołami i uniwersytetami gastronomii w różnych krajach na całym świecie.

Główne działania

Kulinarne szkolenie, promocja "made in Italy", najważniejsze wydarzenia i walka z podrabianiem

Praktyki

Szkolenie dla młodych Włochów i zagranicznych kucharzy do nabycia jakiejś specjalizacji na regionalnych kuchni włoskiej; Program zajęć obejmuje również szkolenie w zakresie bezpieczeństwa żywności i zrównoważonej polityki w zakresie zarządzania łańcuchem żywnościowym.

Promocja "Made in Italy"

Promocja kuchni włoskiej oraz najwyższej jakości włoskich produktów za granicą, poprzez organizację szkoleń i rozpowszechniania informacji na temat "Made in Italy" i jego realizacji przez profesjonalnych kucharzy i restauratorów na całym świecie.

Promocja włoskiej żywności i produktów winiarskich granicą w targach i imprezach międzynarodowych. Organizacja wycieczek jedzenie i wino, aby odkryć istotę włoskiego Regionalnego kuchni i kultury, najwyższej jakości produktów i bogatej kulturze regionów Włoch.

Główne wydarzenia

ICIF jest w czołówce międzynarodowych imprez, w których wymagana jest autorytatywny głos w branży restauracyjnej, dostarczanie wiedzy na inicjatywy, które promują włoskie jedzenie i kulturę.

Walka z podrabianiem

Nazywają go "Włoskie Sounding", Naśladowanie lub fałszowanie włoskich produktów spożywczych za granicą. Fałszywy produkt spożywczy zawiera mieszankę włoskich nazw, logo, obrazy i slogany jednoznacznie przypisać do naszego kraju.

Oprócz swoich celów edukacyjnych, ICIF została założona w celu sklasyfikowania, chronić i promować wizerunek kuchni włoskiej i produktów doskonałości zagranicznych, chroniąc produkcje rzemieślnicze, broniąc konsumentów przed fałszowania i fałszerstwa oraz szerzenie wiedzy i techniki wśród profesjonalnych kucharzy i restauratorów na całym świecie.

Lokalizacje

  • Turin

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d'Asti, 14055, Turin

  • Italy Online

    Piazza Vittorio Emanuele II, 10 Costigliole d’Asti (AT), 14055, Italy Online

    pytania