Keystone logo
ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

ICHEC Brussels Management School

Wstęp

ICHEC Brussels Management School to uniwersytecka szkoła zarządzania w tradycji wiodących szkół biznesu. Oferuje szkolenia z zarządzania zarówno w programach dziennych, jak i wieczorowych, jako szkolenie wstępne i jako kształcenie ustawiczne.

Za nazwą ICHEC się nie tylko szkoła zarządzania, ale także zespół, w którym każdy członek jest zaangażowany w wzmacnianie reputacji szkoły i utrzymywanie wysokiego poziomu jakości, z którym zawsze była kojarzona.

Międzynarodowy
Dzięki swojej lokalizacji w centrum Brukseli, stolicy Europy, ICHEC School of Management wyróżnia się międzynarodowym powołaniem - jedną z podstawowych opcji strategicznych - oferując w ten sposób ICHEC wiele możliwości.

ICHEC School of Management postanowiła podkreślić międzynarodowe zarządzanie jako jeden z głównych filarów akademickich, a mianowicie poprzez zachęcanie studentów do zdobywania doświadczenia z innymi kulturami, innymi językami i innymi sposobami uczenia się dzięki bogatej i gęstej sieci instytucji zagranicznych z które zbudowała umowy o współpracy.

Jako student zagraniczny możesz:

  • studiować w ICHEC jako student wymiany na jedną lub dwie sesje, pozostając zarejestrowanym na mojej macierzystej uczelni na pełny program studiów.
  • studiować w ICHEC w ramach programów letnich
  • studiować w ICHEC na zwykłym programie studiów (licencjackich lub magisterskich)

Stopnie oferowane w ICHEC są zorganizowane w następujący sposób:

  • stopnie magisterskie (1 lub 2 lata).

Badania w ICHEC
ICHEC zawsze był aktywnie zaangażowany w świat zarządzania, wsłuchując się w jego problemy i potrzeby. Jako takie, badania w ICHEC polegają zasadniczo na badaniach stosowanych. Ukierunkowany jest na lepsze zrozumienie rzeczywistości społeczno-gospodarczej, rozwijanie teorii inspirowanych i uwiarygodnianych prawdziwym doświadczeniem.
Obszary badań w ICHEC obejmują zarządzanie organizacjami i edukacją, w szczególności:

  • zarządzanie międzykulturowe, makroekonomia regionalna, e-biznes, finanse, zarządzanie MŚP
  • kształcenie ustawiczne i e-learning

Akredytacje

Akredytowane przez AACSB

Lokalizacje

  • Brussels

    ICHEC Brussels Management School rue au Bois 365 a , 1150, Brussels

pytania