Keystone logo
ICD Business School Program Grande Ecole
ICD Business School

Program Grande Ecole

5 Years

Język angielski

Pełny etat

15 Jul 2024

Sep 2024

Request tuition fees

W kampusie

Wstęp

Akredytowany przez EFMD program Grande Ecole przygotowuje studentów do udanej międzynarodowej kariery menedżerskiej w zakresie sprzedaży, marketingu i rozwoju biznesu (5-letnie studia magisterskie). Studenci mogą dołączyć do programu na 4. roku i wybrać jedną z dwóch specjalizacji, które będą prowadzone w języku angielskim.

Specjalizacja "International Business Development" przygotowuje studentów do usprawnienia procesów marketingowych produktu lub usługi na rynku międzynarodowym, umożliwiając im zdefiniowanie i wdrożenie strategii odpowiadającej na różne wyzwania firmy i jej otoczenia. Celem tego szkolenia jest część silnego popytu ze strony firm: menedżerów z wizją strategiczną. Ci ostatni muszą być ekspertami w zakresie sprzedaży, marketingu i rozwoju, aby zoptymalizować łańcuch wartości firm na nowych rynkach.

Specjalizacja "Marketing luksusu" zapewni wgląd we wszystkie subtelności szybko rozwijającej się dyscypliny, która pielęgnuje cię jako eksperta marketingowego, z silnymi kompetencjami w zakresie innowacji i opanowania kontekstu cyfrowego w połączeniu z kontekstem środowiskowym w obszarze luksusu.

Najważniejsze elementy programu Grande Ecole

  • 5-letnie studia podyplomowe dla zawodów przyszłości
  • Uznawany przez państwo tytuł magistra
  • 6 ukierunkowanych specjalizacji dla spersonalizowanej ścieżki kariery
  • Unikalne środowisko ludzkie i przedsiębiorcze
  • Perspektywa międzynarodowa
  • Doświadczenie zawodowe

Rekrutacja

Program

Referencje studentów

O szkole

pytania