Keystone logo
IC Institute

IC Institute

IC Institute

Wstęp

„Zrobić coś niezwykłego, jeśli chodzi o innowacje, wysokiej jakości edukację i badania, jednocześnie budując silne partnerstwa, aby kształtować świat jutra”.

IC Institute został założony w 2008 roku z jasną, ale ambitną misją: „Aby robić niezwykłe rzeczy, jeśli chodzi o innowacje, wysokiej jakości edukację/szkolenia i badania, jednocześnie budując silne partnerstwa w celu kształtowania świata jutra”. IC Institute oferuje szereg unikalnych, wysokiej jakości usług edukacyjnych, ułatwia innowacje i buduje partnerstwa, aby pomóc w kształtowaniu przyszłości.

IC Institute korzysta z silnych relacji, które buduje i utrzymuje od lat z pionierami branż, wiodącymi firmami, organizacjami akademickimi najwyższego szczebla i instytucjami rządowymi. Dlatego możemy z dumą powiedzieć, że jesteśmy jedyną prywatną firmą w Europie, która organizuje nasz rodzaj szkolnictwa wyższego. Nasze stopnie magisterskie są uznawane lokalnie i na arenie międzynarodowej, a wszyscy absolwenci są kwalifikowani do nazywania siebie tytułem magistra.

Lokalizacje

  • Beerzel

    Heiststeenweg,131, 2580, Beerzel

pytania