Keystone logo
International Business School the Hague

International Business School the Hague

International Business School the Hague

Wstęp

The International Business School the Hague (IBSH) to zupełnie nowa innowacyjna szkoła biznesu i zarządzania założona w Holandii, której siedziba znajduje się w mieście Haga. Jest to legalnie działająca instytucja szkolnictwa wyższego i oferuje stopnie licencjackie i magisterskie w dziedzinie biznesu oraz stosunków międzynarodowych i dyplomacji.

Oprócz programów studiów, IBSH oferuje szereg kursów krótkich i dyplomowych, które zwiększą twoją wiedzę i umiejętności w konkretnych, wysoko poszukiwanych obszarach.

Nasze programy mają profesjonalny i praktyczny nacisk, przygotowując Cię do udanego startu w karierze. Nasza kadra dydaktyczna posiada bogate doświadczenie w świecie korporacyjnym, którym się z Tobą podzieli.

Wizja

IBSH'wizja "Creating Dynamic Leaders" polega na kształceniu studentów w zakresie złożoności, z którymi w bliższej i dalszej przyszłości będą musiały zmierzyć się światowe przedsiębiorstwa. IBSH wierzy, że dzięki mocnemu uchwyceniu przyszłych trendów i nowatorskich inicjatyw będzie w stanie dostarczyć studentom znaczące treści, które najlepiej przygotują ich do pełnienia ról przywódczych w ich odpowiednich dziedzinach. Dynamiczny lider to osoba, która potrafi zrozumieć całościowy obraz sytuacji i potrafi podejmować rozsądne decyzje w czasach dużej złożoności.

Misja

IBSH'misja "Delivering beyond expectations" mówi o naszym dążeniu do ciągłego przekraczania oczekiwań uczniów, nauczycieli i interesariuszy. Oznacza to, że IBSH musi utrzymywać ciągłą pętlę informacji zwrotnej ze wszystkimi interesariuszami, aby obiektywnie ocenić wyniki w stosunku do oczekiwań. Musimy również stale oceniać i dostosowywać nasze działania, aby przekraczać międzynarodowe standardy.

Lokalizacje

  • The Hague

    Rijswijkseweg 60, 2516 EH, , The Hague

  • Rijswijk

    Lange Kleiweg,12, 2288 GK, Rijswijk

    pytania