Keystone logo
International American University - College of Medicine

International American University - College of Medicine

International American University - College of Medicine

Wstęp

O

Założona w 2003 roku Międzynarodowy Uniwersytet Amerykański położony jest w samym sercu Wysp Karaibskich, w południowej dzielnicy, Vieux Fort, Saint Lucia, West Indies. Uniwersytet jest wynajmowany i upoważniony przez rząd St Lucia do nadawania różnych stopni licencjackich i podyplomowych, w tym doktora medycyny. Oferujemy najnowocześniejszy program nauczania medycznego, wykorzystujący najnowsze technologie i metody nauczania, oparte na modelu amerykańskim i są dostarczane przez zespół ekspertów. Każda szkoła medyczna ma swoje własne cechy, osobowość i cele na przyszłość. Naszym zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości edukacji medycznej dla zdolnych i zmotywowanych osób, które chcą kontynuować karierę w medycynie. Poprzez liczne współpracy z organizacjami opieki zdrowotnej, akademickimi placówkami medycznymi i innymi ważnymi zainteresowanymi stronami, odegraliśmy dużą rolę w rozwoju infrastruktury zdrowotnej i edukacyjnej w St Lucia, zapewniając szkolenia i edukację dla setek pracowników służby zdrowia i studentów dookoła świata.

Nasz zespół łączy różnorodność wiedzy i doświadczenia z każdego zakątka branży opieki zdrowotnej. Starszy zespół kierowniczy obejmuje członków z amerykańskiej i kanadyjskiej edukacji medycznej oraz systemów opieki zdrowotnej. Nasz personel składa się z doświadczonych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, edukacji, badań, planowania medycznego, informatyki zdrowotnej, rozwoju strategii biznesowej, przywództwa i zarządzania. Nasze usługi i programy w dalszym ciągu opierają się na wiedzy kadry i personelu całej szkoły medycznej, a także wszystkich naszych powiązanych uczelniach i instytucjach edukacyjnych.

historia

Międzynarodowy Uniwersytet Amerykański został założony w październiku 2003 roku w Vieux Fort w Saint Lucia w drodze aktu parlamentu rządu Saint Lucia. 1 lutego 2004 r., Wraz z dziewięcioma studentami i pięcioma oddziałami, rozpoczęto naukę. Studenci IAU pochodzą z całego kraju i całego świata, w tym Kanady, Indii, Nigerii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Indii Zachodnich i Zambii, aby doświadczyć naprawdę spersonalizowanej edukacji medycznej.

Na zaproszenie Rządu Saint Lucia członkowie założyciela IAU ustanowili Kolegium jako bezpośrednią odpowiedź na potrzeby i aspiracje amerykańskich studentów przedszkolnych chcących służyć amerykańskim systemom opieki zdrowotnej. Przez ostatnią dekadę kierownictwo uczelni i członkowie wspólnoty medycyny uniwersyteckiej IAU poświęcone są rozwijaniu lekarzy opiekuńczych, którzy chcą poprawić stan globalnej opieki zdrowotnej, w tym w Ameryce. Innowacyjny program nauczania opartego na konkretnych uczelniach, z integracją kliniczną, jest prowadzony przez międzynarodowy wydział poświęcony sukcesowi studentów i wciąż przyciąga studentów z całego świata.

Założyciel dziekan Uniwersytetu, Paul Cherian, opracował innowacyjny program nauczania, którego celem było rozwijanie wiedzy studentów na temat podstawowych nauk przyrodniczych, a także podnoszenie umiejętności rozwiązywania problemów za pomocą programu nauczania opartego na problemach. Prowadził filozofię założycielską w dostarczaniu studenta ukierunkowanego programu nauczania, który nadal jest fundamentem sukcesu uczelni. John Minarcik, MD, był jednym z pierwszych członków wydziału rekrutowanych do nauczania w IAU i nadal służy na wydziale do dziś. Także Olusina Adesanya, MD, założycielka wydziału Medycyny Klinicznej nadal służy na wydziale IAU do dziś. Wszyscy członkowie wydziału założycielskiego byli wykształceni w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i krajach należących do Wspólnoty Narodów, a ich szeroki zakres doświadczeń doprowadził do stworzenia pedagogiki nastawionej na studentów ukierunkowanej na ukończenie lekarzy skromnych i zdolnych. Przez lata filozofowie z Filipin, Kanady, Nigerii i Stanów Zjednoczonych dołączyli do rosnącej społeczności IAU.

Nasza misja

Szkolenie przyszłych lekarzy, aby służyć bezinteresownie i pokornie, podkreślając jednocześnie silną etykę medyczną i docenienie ludzkiej wartości i godności.

Nasza wizja

Wspieranie i wspieranie tętniącej życiem nauki dla studentów, wykładowców, pracowników i partnerów społecznych.

Budowanie wybitnego programu akademickiego, doświadczeń, kompleksowego wsparcia dla uczonych, przyjaznej kultury kampusu i środowiska, które promuje dobre samopoczucie, zaangażowanie nauczycieli i personelu oraz zaangażowanie społeczności.

Prowadzić innowacyjny program edukacji medycznej dla studentów medycyny, wykładowców i lekarzy wspólnotowych.

Opracowanie programów badawczych i naukowych ze szczególnym uwzględnieniem badań stosowanych w celu zapobiegania chorobom, personalizacji medycyny i poprawy stanu populacji.

AKREDYTACJA I KREDYTACJE

Jako student IAU zapewniamy satysfakcję z każdego z różnych poziomów poświadczeń koniecznych do uzyskania licencji amerykańskiej, kanadyjskiej i międzynarodowej.

IAU jest wyczarterowana i akredytowana przez rząd Saint Lucia jako uniwersytet uniwersalny z uprawnieniem do nadawania stopnia doktora medycyny. Departament Edukacji i Zdrowia Św. Łucji zatwierdził kwalifikowanie absolwentów IAU College of Medicine do praktykowania medycyny w St. Lucia.

ECFMG: IAU jest uznawane przez Komisję Edukacyjną dla Zagranicznych Medalików Absolwentów (ECFMG). Daje to prawo do podjęcia wszystkich trzech kroków w amerykańskim egzaminie licencjonowania medycznego (USMLE), które musi zostać przekazane, aby zostać lekarzem praktykującym w USA

Międzynarodowy Katalog Edukacji Medycznej (IMED): IAU jest wymienione w Międzynarodowym Katalogu Edukacji Medycznej (IMED). Jest to dokładna i aktualna kompilacja międzynarodowych szkół medycznych uznanych przez odpowiednią agencję rządową w poszczególnych szkołach medycznych. Uznanie przez ECFMG zależy bezpośrednio od tego, czy szkoła jest wymienione w tym katalogu.

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO): IAU jest również wymienione w katalogach Avicenna, które są następcami światowego katalogu szkół medycznych WHO.

Światowy katalog medyczny szkoły (WDMS): IAU jest obecnie wymieniona w WDMS, która została opracowana dzięki współpracy Światowej Federacji Edukacji Medycznej (WFME) i Fundacji na rzecz Rozwoju Międzynarodowego Medycznego Edukacji i Badań Naukowych (FAIMER) we współpracy z Światową Organizacją Zdrowia i Uniwersytetem w Kopenhadze.

Europa świat nauki: IAU jest również wymienione w Europa World Directory, który jest bazą danych akredytowanych instytucji szkolnictwa wyższego na całym świecie.

Stowarzyszenie Uniwersytetów Społeczeństwa Powiatowego (ACU): IAU jest członkiem Stowarzyszenia Uniwersytetów Wspólnoty Brytyjskiej i znajduje się na liście ich uniwersyteckiej bazy danych. IAU jest jedyną szkołą w St Lucia wymienione w tym katalogu i jedną z niewielu szkół na Karaibach.

Rada Medyczna Indii: IAU jest uznawane przez Radę Medyczną w Indiach (MCI), a absolwenci są uprawnieni do zasiadania w MCI's Screening Test.

Przesyłając ten formularz, wyrażam wyraźną pisemną zgodę na Międzynarodowy Uniwersytet Amerykański i jej przedstawicieli, aby skontaktowali się ze mną w sprawie programów i usług edukacyjnych, korzystając z poczty elektronicznej, połączeń telefonicznych lub wiadomości tekstowych - w tym za pomocą automatycznej technologii wybierania numerów telefonicznych lub tekstowych do dowolnego bezprzewodowego Lub numerem stacjonarnym, które dostarczam. Rozumiem, że taka zgoda nie jest zobowiązana do zakupu towarów lub usług, a ja mogę zadzwonić bezpośrednio do IAU.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

Lokalizacje
 • Rodney Bay

  Rodney Bay, Saint Lucia

  • Baltimore

   Maryland, , Baltimore

   Programy

   pytania