Keystone logo
Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT] MA w produkcji audycji dla radia i telewizji
Dun Laoghaire Institute of Art, Design and Technology [IADT]

MA w produkcji audycji dla radia i telewizji

0 Years

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Co to jest nadanie Produkcja dla Radia i Telewizji?

Ten program skoncentrowany będzie produkcja zainteresować absolwentów każdej dyscyplinie, którzy chcą nabyć umiejętności redakcyjnych i produkcyjnych w radiofonii i telewizji, i tych, którzy chcą specjalistycznych umiejętności w takich dziedzinach jak badania i finansowania produkcji programów do transmisji. Program wyposaża uczniów z podstawowymi praktykami produkcyjnymi, aby kontynuować karierę w produkcji radiowych i telewizyjnych.

MA obejmuje techniki produkcji studyjnych; redakcja i umiejętności pisania scenariuszy; single i multi-camera operacji; Mikrofon i nagrywanie dźwięku umiejętności; zarządzania produkcją; prezentacja radio i telewizja, produkcja i reżyseria; edycji dla radia i telewizji.

Dowiesz się również o treści redakcyjnych dla gatunków programowych, od nowości do kultury i sztuki, sportu do spraw bieżących, lekkiej rozrywki do filmu dokumentalnego, czat pokazuje analizie politycznej.

Po zakończeniu tego programu, można nabyć:

  • kreatywne i techniczne umiejętności produkcji specyficznych dla radiofonii i telewizji - portfolio projektów produkcyjnych (np. nowości, aktualnych wydarzeń, czasopisma i lekkich programów rozrywkowych) - znajomość ról zawodowych produkcji specyficznych dla radia i telewizji - rozszerzył sieć profesjonalnych kontakty w radiu i telewizji - zrozumienie nowych kontekstach produkcji - zakres uniwersalnych umiejętności w takich dziedzinach, jak zarządzanie projektami i pracy zespołowej.Widownia jest cztery dni w tygodniu. Jednak przez kilka tygodni będziesz rozpisanych uczęszczać na cały tydzień.

Cele i zadania kształcenia

Co będę mógł zrobić, kiedy studia?

Możliwości mogą istnieć w branży radiowej i telewizyjnej, jako naukowców, dziennikarzy i programów scenarzystów. Z odpowiednim doświadczeniem, kariera w produkcji, kierunku i prezentacji są również możliwe.

Jakie moduły będą się uczyć?

Radia i Telewizji Program gatunków, produkcyjne Studio Techniki, Media w kontekście Przemysł stazu, Wielki projekt (jeden w produkcji telewizyjnych i jednego w Radio Production)

Jakie są wymagania wstępne?

  • Studia licencjackie kwalifikacje z wyróżnieniem lub 2. klasy z wyróżnieniem studiów na wyższym poziomie - W wyjątkowych przypadkach, wnioskodawcy będą rozpatrywane pod warunkiem że mogą wykazać Sukcesy Degree równoważności, które mogą być zweryfikowane przez APEL (Accreditatio z uprzednim empirycznej nauki) procesu - przedłożenie portfolio, jako część Aplikacja - Dwa odniesienia muszą również obsługiwać aplikacjęAplikacje, w tym portfelu, są sprawdzane i zakwalifikowani. Zakwalifikowani kandydaci będą zobowiązani do udziału w wywiadzie.

O szkole

pytania

Podobne kursy