Keystone logo
International Institute of Nuclear Energy I2EN

International Institute of Nuclear Energy I2EN

International Institute of Nuclear Energy I2EN

Wstęp

IFPASS, instytut szkoleniowy dla zawodów ubezpieczeniowych, jest głównym graczem w szkoleniach ubezpieczeniowych, z którego każdego roku witanych jest ponad 6000 osób. Od ponad 70 lat Instytut przyczynia się do szkolenia obecnych pracowników lub nowych pracowników poprzez ustawiczne szkolenia zawodowe lub wstępne szkolenia na terenie całego kraju.

Jest także organem zarządzającym jednego z największych ośrodków szkolenia zawodowego CFA (CFA) w Ile de France: CFA de l'Assurance.

IFPASS oferuje kursy dyplomowe od Bac + 2 do Bac + 5, certyfikaty oraz różnorodną gamę kursów kwalifikacyjnych dostosowanych do potrzeb firm ubezpieczeniowych i ich pracowników.

W związku z tym Instytut został poproszony o utworzenie jednostki świadczenia usług HR, skoncentrowanej na działaniach wspierających VAE (Validation of Acquired Experience), ocenie umiejętności i rekrutacji.

Z kadrą nauczycielską, 90% specjalistów ubezpieczeniowych, bezpośrednimi i zdalnymi metodami uczenia się, wskaźnik sukcesu wynosi 84% na wszystkich połączonych poziomach szkolenia. Dzięki swojej ofercie szkoleniowej IFPASS wspiera i zabezpiecza ścieżki kariery pracowników, spełniając jednocześnie potrzeby prognozowania zarządzania miejscami pracy i umiejętnościami firm.

Lokalizacje

  • Gif-sur-Yvette

    Gif-sur-Yvette, Francja

    pytania