Keystone logo
University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

University Of Applied Sciences Ludwigsburg

Wstęp

Test Uniwersytet Nauk Stosowanych w Ludwigsburgu specjalizuje się w edukacji zarządzania w administracji publicznej. w przybliżeniu 2500 studentów uczelni prowadzone są przez wielu profesorów i wykładowców. Oba wydziały,

Zarządzanie i Prawo Podatki i prawo gospodarcze

Oferujemy cztery Licencjat stopni i dwa opanować stopni. Ponad 98% wszystkich wstępnie zakwalifikowanych studentów ukończenia wybranego programu studiów.

Absolwenci zawieranie studia licencjackie są w stanie zastosować zdobytą wiedzę i umiejętności w profesjonalnym środowisku. Koncepcja dydaktycznego zachęca do pracy naukowej i ma na celu dostarczenie absolwentom poczucie odpowiedzialności w kontekście wolnego demokratycznego i socjalnego państwa konstytucyjnego. Programy te pozwalają uczniom rozwijać naukową, społeczną, team-building ich osobistego i umiejętności biznesowych.

Wyróżniającą cechą programów licencjackich jest połączenie pracy naukowej i doświadczenia praktyczne w formie staży w administracji publicznej na szczeblu państwowym i komunalnym. Małe grupy studyjne zapewniają doskonałe wsparcie może być podany do poszczególnych uczniów przez profesorów i wykładowców. Osoby ubiegające się o programach studiów licencjackich musi posiadać ważną kwalifikację wejście wykształcenie wyższe (np A-levels).

Test UNIWERSYTET oferuje dwa programy Master: Program Master w pełnym wymiarze czasu w europejskiej administracji publicznej przygotowuje absolwentów do kariery w wyższych stanowisk w służbie cywilnej. Master of Public Management Jest to program w niepełnym wymiarze czasu, ze szczególnym naciskiem na przywództwa i jest przeznaczony dla pracowników administracji publicznej poszukujących wyższych stanowisk kierowniczych.

Lokalizacje

  • Ludwigsburg

    Hochschule für öffentliche Verwaltung und Finanzen Ludwigsburg, Postfach 0489

    pytania