Keystone logo
University West Program Master in Robotyki
University West

Program Master in Robotyki

0 Years

Request teaching languages

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

Request tuition fees

W kampusie

Stypendia

Poznaj możliwości stypendialne, aby pomóc sfinansować swoje studia

Wstęp

Program Master in Robotyki

&nbsp

Robotyka to wyjątkowy program, który zajmuje obszar gdzie mechanicznych i elektrycznych maszyn i technologii komputerowych spotkać. Głębokość i szerokość kursu pozwala Ci znaczną swobodę wyboru co do miejsca pracy. Fakt, że pole jest tak ekspansywny nie dziwi w świetle faktu, że niedługo roboty będą zostały wprowadzone w prawie wszystkich rodzajów systemów produkcyjnych i robotów usług będą wkrótce wyposażone w ramach naszego codziennego życia.

&nbsp

Programu studiów magisterskich zapewnia studenta z dogłębnej znajomości systemów zrobotyzowanych, symulacja robota i metod matematycznych w tej dziedzinie. Możesz ubiegać się o tym oczywiście niezależnie od tego, czy badany mechaniczny lub elektrotechnika, lub technologii komputerowej jako pierwszego stopnia o wartości 180 HE kredytów. Obejmuje ona również niezależnego przypisanie projektu związanego z przemysłu i badań naukowych.Przykłady takich projektów obejmują budowy, symulując lub skonstruowania robota ¬ systemu. Studenci na pana programu mają dostęp do jednej z największych w kraju i najnowocześniejszych laboratoriach, Produkcja Technology Centre (PTC), który jest wyposażony robotów przemysłowych, jak również dostęp do laboratorium symulacyjnym uczelni.

&nbsp

&nbsp

Warunki przyjęcia na studia


Bachelor of Science w inżynierii komputerowej, inżynierii elektrycznej i inżynierii mechanicznej. Dodatkowo Bachelor of Science musi się składać z minimum 12 ECTS w matematyce i zawierają sprawdzoną podstawową wiedzę z zakresu algebry liniowej, pierwiastkowej w jednym lub kilku wymiarach i podstawowe statystyki. Ponadto, licencjackich stopni powinna zawierać minimum 7,5 ECTS w technologii elektrycznych / technologia pomiaru / kontrola technologii.Zweryfikowany znajomość języka angielskiego odpowiadający kursowi B angielskiego w szwedzkiej szkoły średniej lub jego ekwiwalent.

&nbsp

Wymagania angielski: IELTS: ogólny znak 6,5 a nie sekcja poniżej 5,5. TOEFL: Paper-based: Ocena z 4,5 (skala 1-6) w formie testu i całkowitej rdzenia 575. Internet-based: Ocena z 20 (skala 0-30) w formie testu i łącznej punktacji 90 lat.

O szkole

pytania

Podobne kursy

 • MA w nauce i technologii bio- i nanomateriałów
  • Venice, Włochy
 • Mgr inż. w robotyce i inżynierii komputerowej
  • Tartu, Estonia
  • Online
 • Magister inżynierii w nanoskali
  • Écully, Francja