Keystone logo
University West

University West

University West

Wstęp

West University w Trollhättan, Szwecja to nowoczesny uniwersytet, który kształci współpracę z życia zawodowego w atrakcyjnym i nowoczesnym środowisku nauki. Stawiamy na studentów i uczenia się. Uczenie się, jak pracować zintegrowane perspektywy i sposób przenika pracę na uczelni, a także nasz profil. Na terenie kampusu znajduje się w centrum miasta Trollhättan blisko zachodnim wybrzeżu Szwecji. Trollhättan jest małym miastem, zaledwie 30 minut jazdy pociągiem od Göteborga. Jest to bezpieczne i czyste i prawie wszyscy mówią po angielsku. Doskonałe warunki dla międzynarodowym środowisku badania. Edukacja Oferujemy naukę w:

Informatyki i IT Administracja Biznes i przywództwo Zdrowie i opieka zdrowotna Nauczanie i Język mediów Nauki społeczne i behawioralne i Inżynierii

Uczelnia oferuje studia na pierwszym (licencjat), drugi (magisterskie) i trzeciego (doktoranckie) cyklu przemyślane w języku angielskim dla studentów zagranicznych. Atmosfera jest bardzo międzynarodowa wielu uczniów i nauczycieli z całego świata. Atrakcyjne i nowoczesne środowisko badania Istnieje ponad 11.000 studentów na University West i około 600 pracowników. Nasz kampus znajduje się w centrum Trollhättan i jest zbudowany z potrzeb studentów w centrum uwagi. Otwarte powierzchnie ułatwiają dla uczniów, nauczycieli i do życia zawodowego współistnieją. Edukacja współpracę z życia zawodowego Mamy programy, w których możemy współpracować i ściśle współpracują z życia zawodowego, przedsiębiorstw i społeczeństwa. Dzięki naszym profilu - praca zintegrowane nauki, WIL - studenci z doświadczeniem zawodowym wzmocnienia uczelnia już podczas studiów. West University zostało zlecone przez rząd do opracowania pedagogikę podłączone do WIL. Jednym z przykładów WIL jest tzw Co-op, w którym badania są umieszczone z okresami pracy zarobkowej. Badania stosowane Badania prowadzone są w obszarach technologii, nauk społecznych, ochrony zdrowia i nauk humanistycznych i opiekuńczych. Pracuj zintegrowane kształcenie stanowi ważny i interdyscyplinarnym, pole badań. Istnieje silny związek między badań przeprowadzonych na University Zachodu i edukacji licencjackich. Badania dotyczące procesów produkcyjnych w przemyśle wytwórczym ma szczególne znaczenie. Badanie to jest prowadzone w ścisłej współpracy z różnych firm. West University jest uprawniony do nadawania stopni naukowych na poziomie doktoranckim w zakresie procesów produkcji i pracy Integrated Learning. Dla studentów ubiegających się o programie naszego mistrza Uniwersytet oferuje możliwość stypendiów.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Trollhättan

    University West Gustava Melins gata 2, SE-461 86, Trollhättan

    pytania