Keystone logo
Huron University College

Huron University College

Huron University College

Wstęp

Przygotuj się na jedne z najbardziej ekscytujących lat swojego życia, przygodę, która obejmuje rygorystyczną naukę i odkrywanie nowych terytoriów.

Jako student w Huron doświadczysz osobistej uwagi wykładowców i personelu, ciepłej społeczności kampusu i dążenia do doskonałości akademickiej. Ponieważ klasy są małe, nasi uczniowie lubią dużo interakcji z profesorami i kolegami z klasy. W rzeczywistości ponad 90% uczniów stwierdziło w niedawnej ankiecie dla absolwentów, że instruktorzy byli aktywnie zainteresowani ich nauką. Poza salą lekcyjną Huron otwiera drzwi do świata międzynarodowych możliwości, od wymian i programów pracy / studiów po wolontariat dla agencji rozwoju. Rzeczywiście przygotowujemy studentów do świata możliwości, a nasi absolwenci są tego dowodem. Wszyscy urlopowicze wyposażeni w solidne umiejętności, zobowiązanie do społecznej odpowiedzialności i potencjał do osobistego rozwoju.

Uniwersytet to zarówno doświadczenie, jak i edukacja.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Lokalizacje

  • London

    1349 Western Road, , London

    pytania