Keystone logo
Hungarian University of Sports Science

Hungarian University of Sports Science

Hungarian University of Sports Science

Wstęp

Hungarian University of Sports Science (dawniej Akademia Wychowania Fizycznego) jest jedną z najstarszych, najbardziej utytułowanych i uznanych zawodowo uczelni zajmujących się edukacją i naukami o sporcie w Europie Środkowej. Ogromnie szanujemy i cenimy naszą spuściznę, zachowujemy nasze tradycje i nieustannie poszukujemy innowacyjnych metod w edukacji i badaniach. Te ostatnie spełniają oczekiwania XXI wieku dotyczące szkolnictwa wyższego, a także oczekiwania naszych studentów dotyczące solidnej wiedzy, wysokiej jakości nauczycieli i usług, a także wspaniałych doświadczeń pozalekcyjnych. Nasze kierownictwo jest oddane służeniu pokoleniom studentów studiów licencjackich, magisterskich i podyplomowych węgierskich i międzynarodowych. Nasz wydział obejmuje światowej sławy pedagogów. Nasi studenci i absolwenci osiągają wysokie wyniki w różnych dziedzinach sportu i nauki.

TE, tradycyjnie nazywane „TF”, jest dumnym domem wielu mistrzów olimpijskich, wspaniałych trenerów sportowych, pedagogów i ekspertów rekreacji. Społeczność TE zapewnia wsparcie w całej karierze naszych studentów i absolwentów, pomagając im aspirować osobiście i zawodowo oraz cieszyć się wsparciem kariery przez całe życie. TE jest obecnie zaangażowana w duży projekt przebudowy i rozbudowy kampusu. Rozwój infrastruktury przebiega równolegle z istotnym rozwojem naszych programów edukacyjnych i portfolio badań, zapewnianiem jakości, a także złożoną inicjatywą internacjonalizacji, w tym usługami mobilności, programami w języku angielskim i strategicznymi partnerstwami instytucjonalnymi.

Dzięki naszemu nowoczesnemu programowi nauczania, wielofunkcyjnym obiektom sportowym, przestrzeniom społecznościowym i wydarzeniom, nasi studenci mają możliwość zdobycia konkurencyjnej wiedzy, która spełnia wymagania rynku pracy, jednocześnie gromadząc wieloletnie doświadczenia z unikalnym życiem studenckim TE. Nasze zaangażowanie służy również większym aspiracjom poprawy zdrowia i dobrego samopoczucia Węgrów, a także tych poza naszymi granicami.

Dziedzictwo

Hungarian University of Sports Science cechuje się jednocześnie zachowaniem tradycji i ciągłą adaptacją, zgodnie z kryteriami danego wieku. Choć na przestrzeni lat wiele się zmieniło, jego tradycje wciąż żyją, napełnione nowymi duchami otwierając okna Uniwersytetu na świat. TE i jej kadra naukowa, sportowcy i absolwenci są znani na całym świecie z osiągnięć w różnych dziedzinach zawodu sportowego, a nasi edukatorzy i trenerzy cieszą się szacunkiem na całym świecie.

Jeśli ktoś chce nie tylko zostać świetnym nauczycielem wychowania fizycznego, fizjoterapeutą, trenerem, menedżerem sportu, rekreacji, kinezjologii człowieka lub ekspertem w dziedzinie nauk o zdrowiu, ale także chce rozpocząć karierę naukową, Hungarian University of Sports Science to idealny wybór. To jedyny uniwersytet na Węgrzech, gdzie doktorant. stopień naukowy w sporcie można uzyskać, a TE służy jako przestrzeń inkubacyjna kariery, a także przez całe życie profesjonalne wsparcie dla naszych studentów i absolwentów.

Trenerzy wielu mistrzów olimpijskich, świata i Europy ukończyli studia na AWF lub jej poprzedniczkach. Wśród naszych Honorowych Doktorów znajdują się wybitni przedstawiciele międzynarodowej dyplomacji sportowej i nauki o sporcie.

Zapewnienie jakości

Hungarian University of Sports Science zgłosił się na ochotnika do uruchomienia, obsługi i ciągłego doskonalenia systemu zapewniania jakości MSZ EN ISO 9001:2015 w celu dalszego zwiększania zadowolenia klientów i rozwijania naszej struktury organizacyjnej, usług i standardu.

Obszary certyfikacji, które są stale monitorowane, obejmują szkolnictwo wyższe, specjalistyczne kursy kształcenia w wieku dojrzałym, badania naukowe i rozwój, usprawnienia w zakresie sportu i wychowania fizycznego w oparciu o projekty, a także systemy szkoleń i egzaminów. Wyniki informacji zwrotnych na temat różnych usług i dalszych analiz mają duży wpływ na przyszłe procedury kształtowania polityki i planowania.

Nasza Uczelnia kładzie duży nacisk na rozwijanie umiejętności i wiedzy naszych studentów pod kątem rynku pracy.

Lokalizacje

  • Budapest

    Alkotás utca,42-48, 1123, Budapest

pytania