Keystone logo
National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

National University of Ireland Galway School of Humanities

Wstęp

Wyższa Szkoła Nauk Humanistycznych zachęca zainteresowania i badań w wielu dziedzinach interdyscyplinarnych z programów, począwszy od kultury i kolonializmu do Studiów irlandzkich, język angielski, historia, filozofia lub Starego Irlandczyków do filmu i mediów cyfrowych. Umiejętności krytycznej analizy, rozwiązywania problemów i inne zbywalne umiejętności są osiągane przez naszych innowacyjnych programów nauczania. W ten sposób absolwenci są przygotowani do roli odpowiedzialnych obywateli i cenionych członków społeczeństwa.

O uczelni

Z ponad 17.000 studentów i ponad 2400 pracowników, NUI Galway ma wybitny reputację nauczania i jakość badań.

Nasza reputacja

NUI Galway zdobyła krajowe i międzynarodowe uznanie jako uniwersytecie badań prowadzonych z zobowiązanie do najwyższej jakości teaching.

Nasza Campus

Nasz kampus został zwerbowany w ciągu ostatniej dekady za pośrednictwem naszego programu 400 mln euro kapitału. Z ponad 90 budynków na 105 ha ziemi, Uniwersytet znajduje się w samym sercu miasta Galway.

Jak Jesteśmy Unikalne

Z naszej pozycji na skraju Europy, możemy dotrzeć do świata, a my mamy najbardziej zróżnicowaną ciało studenta w Irlandii. Język irlandzki i kultury, a także wolontariat i Społeczeństwa odgrywają ważną rolę w doświadczeniach studentów tutaj.

Irlandzki Język

Język ma unikalną pozycję w Uniwersytecie, głównie ze względu na jego bliskość do Connemara Gaeltacht - największego regionu irlandzkim językiem w Irlandii.

Nasza historia

Od królowej College na National University of Ireland, obok Uniwersytetu przeplata się z historią Galway i Ireland.

Studenci Oprócz tradycyjnych przedmiotów, takich jak język angielski, historia i filozofia, studenci nauk humanistycznych są również oferowane zakresu rozwoju obszarów zainteresowania, takich jak Studiów irlandzkich, dziennikarstwo, Creative Writing, Dramatu i Filmu i Teatru Studies. Nasz zakres programów studiów połączenie tradycyjnych przedmiotów artystycznych w te specjalizacje zapewniając w ten sposób dodatkowy element do studentów kwalifikacji.

Doktorantów Nasza szkoła ma żywą społeczność naukową studentów z ponad 120 doktorantów. Studenci są dopasowane z opiekunem w obszarze ich zainteresowań i mieć dostęp do wielkich zasobów archiwalnych i szerokiej społeczności naukowej. Wiele interaktywne konferencje, wspólnych działań i inicjatyw odbywają się w każdym semestrze krzewienia dynamiczną społeczność naukowców.

Ponadto humanistyczne ma dwadzieścia jeden różnych programów magisterskich nauczanych oferuje wiele most do badań doktora lub, szczególnie dla bardziej profesjonalnie skoncentrowanych programów, zwiększenie szans na zatrudnienie. Wielu z naszych programów magisterskich są oferowane albo w pełnym lub w niepełnym wymiarze czasu pracy.

Studenci międzynarodowe Nasze angielski, historię i filozofię kursy są popularne wśród studentów z kilkuset rocznie lekcje. Nasze małe zajęcia grupowe pozwalają na wymianę pomysłów i dzielenia się różnych kultur. Większość naszych prowadzonych programów magisterskich mają kohorty studentów, która tworzy ciekawą mieszankę dynamikę i perspektywy w grupach klasowych.

Lokalizacje

  • Galway

    c/o School of Humanities, Galway, University Road, , Galway

    pytania