Keystone logo
HSE University

HSE University

HSE University

Wstęp

Modern HSE została założona w 1992 roku przez czołowych rosyjskich ekonomistów i reformatorów rządu w celu promowania zmian gospodarczych i społecznych w Rosji poprzez kształcenie nowego pokolenia ekonomistów i inspirowanie nowych pomysłów w sektorze publicznym i prywatnym. W ciągu ostatnich dziesięcioleci uniwersytet szybko przekształcił się ze szkoły ekonomicznej w dobrze znany uniwersytet badawczy, który ma obecnie ponad 47 500 studentów i 7 600 wykładowców na kampusach w czterech najważniejszych miastach Rosji. Uniwersytet szczyci się jednymi z najlepszych w kraju wydziałów akademickich i ośrodków badawczych w dziedzinie ekonomii, zarządzania, socjologii, polityki publicznej i informatyki. HSE jest siedzibą najnowocześniejszych programów i wydziałów w Rosji, w tym pierwszego w kraju wydziału Urbanistyki. W 2014 roku, we współpracy z czołową rosyjską firmą internetową Yandex, uniwersytet otworzył Wydział Informatyki, aby kształcić przyszłe pokolenia programistów i inżynierów komputerowych.

Międzynarodowe Od samego początku HSE jest uniwersytetem o międzynarodowym zasięgu. Obecnie ma partnerstwa z ponad 130 uniwersytetami i organizacjami badawczymi, w formie wymiany, programów podwójnego dyplomu i szkół letnich. Wydziały uniwersyteckie i operacje badawcze stały się coraz bardziej międzynarodowe, a ich uczniowie reprezentują obecnie ponad 60 różnych krajów.

Diverse HSE University oferuje największą liczbę programów magisterskich prowadzonych w języku angielskim w Rosji. Programy te obejmują zarówno politykę publiczną, biznes, jak i studia obszarowe, a wszystkie przygotowują studentów do zostania liderami w wybranych przez siebie dziedzinach. Aby przyciągnąć najlepszych studentów, kwalifikującym się kandydatom przyznaje się stypendia i stypendia merytoryczne.

Nasi wykładowcy, naukowcy i studenci reprezentują ponad 50 krajów i są oddani utrzymywaniu najwyższych standardów akademickich. Nasze nowo przyjęte reformy strukturalne wspierają dążenie HSE do umiędzynarodowienia i przełomowe badania naszych wykładowców, naukowców i studentów.

Funkcje kampusu

HSE University wyróżnia się międzynarodowym, opartym na badaniach podejściem do szkolnictwa wyższego. Z siedzibą w tętniącym życiem centrum Moskwy, z kampusami w Sankt Petersburgu, Niżnym Nowogrodzie i Permie, HSE oferuje wybitnych naukowców na wszystkich poziomach i obejmuje ponad 40 anglojęzycznych programów magisterskich i 8 anglojęzycznych programów licencjackich.

HSE to dynamiczny uniwersytet z czterema kampusami, który jest liderem w łączeniu rosyjskich tradycji edukacyjnych z najlepszymi międzynarodowymi praktykami dydaktycznymi i badawczymi. HSE oferuje znakomite programy edukacyjne, od szkół średnich po studia podyplomowe, z najlepszymi wydziałami i ośrodkami badawczymi w wielu międzynarodowych dziedzinach.

  Rankingi

  Konsekwentnie plasowany jako jeden z trzech najlepszych uniwersytetów w Rosji.

  Lokalizacje

  • Moscow

   HSE University HSE Education & Training Advisory Centre Email: [email protected] Phone: +7 495 531 0059 WhatsApp: +7 916 3118521 Room 623, 11 Pokrovsky blvd., building D, Moscow Hours: 9:30-18:00, Monday-Friday, 109028, Moscow

  • Saint Petersburg

   Kantemirovskaya Ulitsa,3A building 1, 194100, Saint Petersburg

   pytania