Keystone logo
Houghton College

Houghton College

Houghton College

Wstęp

Houghton College jest ogólnokrajową chrześcijańską uczelnią sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych położoną w malowniczej dolinie rzeki Genesee w zachodnim stanie Nowy Jork.

Houghton College zapewnia akademicką, skoncentrowaną na Chrystusie edukację w zakresie sztuk wyzwolonych i nauk ścisłych dla studentów z różnych tradycji i środowisk ekonomicznych. Wyposaża ich do przewodzenia i pracy jako uczeni-słudzy w zmieniającym się świecie.

Houghton to miejsce, w którym zżyta, wysoce relacyjna społeczność chrześcijańska spotyka się z transformującymi doświadczeniami edukacyjnymi. Nasi niewielcy i uznani w całym kraju naukowcy zapewniają najwyższej klasy chrześcijańskie wykształcenie. Jednocześnie nasz znakomity wskaźnik praktyk absolwentów wskazuje, jak przygotowani są nasi studenci do kolejnego etapu kariery.

W Haughton uzyskasz dostosowane do potrzeb, jedyne w swoim rodzaju chrześcijańskie doświadczenie edukacyjne, które wspiera Twoje indywidualne zainteresowania, marzenia i cele.

Nie tylko przygotowujemy Cię do pracy po ukończeniu studiów - kładziemy podwaliny pod niesamowitą resztę Twojego życia.

Houghton College przyznaje studentom dowolnej rasy, koloru skóry, płci oraz pochodzenia narodowego i etnicznego wszystkie prawa, przywileje, programy i działania ogólnie przyznawane lub udostępniane studentom. Nie dyskryminuje ze względu na rasę, kolor skóry, płeć, narodowość i pochodzenie etniczne w zarządzaniu polityką edukacyjną, polityką przyjęć, programami stypendialnymi i pożyczkowymi oraz programami sportowymi i innymi zarządzanymi przez szkołę.

Lokalizacje

  • Houghton

    Willard Avenue,One, 14744, Houghton

    pytania