Keystone logo
Holy Family University  School of Business Administration

Holy Family University School of Business Administration

Holy Family University  School of Business Administration

Wstęp

Świat biznesu jest fascynujący i stale się rozwija. School of Business Administration przygotowuje Cię na przyszłość - niezależnie od tego, czy rozpoczynasz karierę biznesową, zmieniasz kierunki kariery, zakładasz firmę, czy rozważasz ukończenie szkoły wyższej. Dowiesz się, jak korzystać z technologii, patrzeć na biznes przez coraz bardziej globalne soczewki oraz traktować współpracowników z szacunkiem i współczuciem. Praktyczne doświadczenie biznesowe zdobędziesz dzięki stażom u pracodawców na swoim kierunku.

Nasze kursy są oferowane na różne sposoby, aby zapewnić maksymalną elastyczność w spełnianiu wymagań dotyczących stopnia: bezpośrednie, mieszane i w pełni

Przygotowujemy naszych absolwentów biznesu do dalszej kariery. W porównaniu z innymi uczelniami w Filadelfii nasi absolwenci biznesowi mają jedne z najlepszych wyników:

Dla zapracowanych dorosłych uczących się, którzy chcą ukończyć studia lub rozpocząć taki, który odkładali latami, oferujemy również programy biznesowe przeznaczone dla osób pracujących na etacie, zarządzających rodziną lub zmieniających karierę.

Dzięki hojnej polityce dotyczącej kredytów transferowych, w tym kredytu za doświadczenie życiowe, możesz znacznie szybciej ukończyć studia biznesowe dzięki programom szybkich studiów Holy Family University. Zajęcia są oferowane wieczorem i dostarczane w elastycznych formatach, w tym twarzą w twarz, mieszane i online

Lokalizacje

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    pytania