Keystone logo
Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Holy Family University School of Arts & Sciences

Wstęp

Holy Family University jest w pełni akredytowanym katolickim, prywatnym uniwersytetem koedukacyjnym oferującym studia licencjackie, magisterskie i szybkie studia. Główny kampus uniwersytetu znajduje się w północno-wschodniej Filadelfii, dodatkowo w Newtown w Pensylwanii. Uniwersytet Świętej Rodziny, założony w 1954 r. Przez Siostry Świętej Rodziny z Nazaretu jako prywatna społeczność non-profit, inspirowana wiarą, zachęca absolwentów do życia zorientowanego na cel i wartości poprzez wybitne programy akademickie, elastyczne opcje dostawy, różnorodne możliwości uczenia się przez doświadczenie, wspierający rozwój kariery i głębokie więzi osobiste.

Pomimo wzrostu liczby studentów, ekspansji geograficznej z Filadelfii do okolicznych hrabstw, zapewnienia możliwości zamieszkania i przyjęcia alternatywnych strategii nauczania, cel uniwersytetu pozostaje zasadniczo niezmieniony - oferowanie wysokiej jakości, przystępnych cen, spersonalizowanych, oraz edukacja zorientowana na wartości w trwałej tradycji katolickiego szkolnictwa wyższego. Ponadto Uniwersytet Świętej Rodziny jest dynamiczną instytucją, która reaguje dziś, aby zaspokoić przyszłe potrzeby, zawsze mając na uwadze praktyczne wyniki zawodowe, które są ważne dla jej studentów.

Wychodząc z naszej bogatej tradycji zapewniania edukacji artystycznej, która równoważy sztukę i naukę, aby tworzyć świadomych obywateli świata, oferujemy ekscytujący zakres stopni i opcji studiów. W rzeczywistości Holy Family University oferuje 13 programów Bachelor of Arts, jeden Bachelor of Science i cztery interdyscyplinarne stopnie. Prowadzimy zajęcia w naszym kampusie w Filadelfii i Newtown w pobliskim hrabstwie Bucks, w zależności od kierunku. W obu przypadkach nasz wspierający wydział wesprze Cię w realizacji Twoich marzeń.

Lokalizacje

  • Philadelphia

    Frankford Avenue,9801, 19114, Philadelphia

    pytania