Keystone logo
Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Hokkaido Pharmaceutical University School Of Pharmacy

Wstęp

Hokkaido University of Science to kompleksowa uczelnia z 4 wydziałami i 13 wydziałami. Jego poprzednik, Hokkaido University of Science, zmienił nazwę na obecną nazwę szkoły, gdy Wydział Nauk o Zdrowiu został utworzony w 2014 r. Ponadto w kwietniu 2018 r. Hokkaido University of Science i Hokkaido College of Pharmacy zostały połączone, tworząc nowy Hokkaido University Nauki.

Uczelnia posiada wydział inżynierii mechanicznej, wydział informatyki, wydział elektrotechniki i elektroniki, wydział architektury, wydział środowiska miejskiego na wydziale inżynieryjny, 6-letni wydział farmacji na wydziale farmacji, wydział pielęgniarstwa w ochronie zdrowia oddziału opieki, oddziału fizykoterapii, oddziału sprzętu protetycznego kończyn, oddziału inżynierii klinicznej i leczenia medycznego. Na Wydziale Radiologii i Wydziale Projektowania Przyszłości utworzono Wydział Projektowania Mediów i Wydział Socjologii Człowieka, utworzono Graduate School of Engineering, Graduate School of Pharmaceutical Sciences i Graduate School of Health Sciences. To duża uczelnia.

Opierając się na duchu założycielskim, pod hasłem „+ Professional”, patrząc na szybko zmieniające się społeczeństwo, uniwersalne człowieczeństwo, umiejętności komunikacyjne, umiejętności rozwiązywania problemów, umiejętności zarządzania itp. wymagane jako członkowie społeczeństwa Dążymy do rozwoju „+ Professional " zasoby ludzkie, które mają duże doświadczenie w każdej dziedzinie, jednocześnie nabywając cechy jako podstawowe umiejętności.

Poza edukacją społecznościową i badaniami akademickimi chcielibyśmy przyczynić się do społeczeństwa poprzez zwrot wyników badań społeczeństwu i rozwój zasobów ludzkich.

W 2020 roku odegramy w tym pewną rolę, „lepsze życie”, „lepsze odżywianie” i „lepsze życie”, które są bezpośrednio związane z życiem ludzi, takimi jak przezwyciężanie chorób nękających ludzkość oraz rozwiązywanie problemów związanych z żywnością i środowiskiem. Chcąc przyczynić się do promocji zdrowia i dobrobytu regionu i mieszkańców poprzez badania nad naukami przyrodniczymi, które wnoszą wkład w obszar Północy, powołaliśmy nowo powołany „Instytut Badawczy Kreacji Nauk Przyrodniczych Północnej Ziemi”.

Będziemy nadal przyczyniać się do Hokkaido i starać się być uniwersytetem, który rozwija się wraz z regionem.

Lokalizacje

  • Asahikawa

    Asahikawa, Japonia

    pytania