Keystone logo
Hohai University

Hohai University

Hohai University

Wstęp

Wśród kluczowych krajowych uniwersytetów, Hohai University był jedną z pierwszych, które utworzyły kursy z ekonomii i zarządzania, ponieważ Szkoła Hohai University została założona w 1983 roku. W ciągu ostatnich trzech dekad nasza szkoła wykorzystywała misję „dążenie do globalnego wiedzy i stania się elitami biznesowymi ”. Szkoła, wraz z wykładowcami i studentami, poświęca się rozwojowi i innowacjom, przyjmując model rozwoju, który obejmuje edukację, badania, doradztwo i szkolenia. W ramach tego dobra innowacja wraz ze współpracującymi uczniami i nauczycielami stworzyła szkołę specjalizującą się w finansach, przemyśle i biznesie, naukach o zarządzaniu i zarządzaniu projektami. Szkoła oferuje szeroką gamę opcji studiów doktoranckich, magisterskich (w tym MBA i Master of Engineering) i licencjackich.

Aby dostosować się do chińskiego społeczeństwa i jego trendów ekonomicznych, szkoła zastosowała standard międzynarodowy w tworzeniu dyscyplin i organizacji. Utrzymuje szkolenie talentów i badania naukowe oraz wzmocniło stosowanie kursów i umiejętności uczniów w świecie rzeczywistym. W związku z tym szkoła znalazła się w czołówce szkół w kraju pod względem zarządzania szkołą i wszechstronnej siły.

Ważną zasadą szkoły jest „zorientowanie na społeczność i poszerzanie kontaktów”. Z tego powodu szkoła rozwinęła współpracę i stosunki wymiany z Bankiem Światowym oraz wieloma organizacjami akademickimi i przedsiębiorstwami w Stanach Zjednoczonych, Japonii, Australii, Europie, Hongkongu i na Tajwanie. Ponadto szkoła od dawna współpracuje z setkami przedsiębiorstw na kontynencie.

Historia się rozwija, społeczeństwo się rozwija. Patrząc wstecz, nasze serca są pełne dumy. Patrząc w przyszłość, wciąż mamy do wykonania głębokie zadanie i długą drogę do przejścia. Społeczeństwo ludzkie wkroczyło w XXI wiek, w którym współistnieją możliwości i wyzwania. Z naszą chęcią robienia postępów wraz z troską i wsparciem społeczności, głęboko wierzymy, że Business School of Hohai University z pewnością zrobi zdecydowany krok w kierunku lepszej przyszłości.

Lokalizacje

 • Nanjing

  Xi Kang Lu,1, , Nanjing

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania