Keystone logo
Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Hochschule Worms University of Applied Sciences

Wstęp

Twoja kariera jest w dobrych rękach!

3500 studentów, trzy atrakcyjne wydziały i wysoka międzynarodowość - taka jest Worms University of Applied Sciences.

Państwowy uniwersytet zorientowany na administrację biznesową i informatykę jest jedną z mniejszych instytucji edukacyjnych w kraju. To jest właśnie nasza siła! Ludzie znają się na kampusie, a przejrzysta struktura ułatwia rozpoczęcie pracy.

Programy studiów są podzielone na trzy nadrzędne obszary tematyczne: informatyka, turystyka / transport i ekonomia. Ponieważ niemal wszystkie kierunki studiów można studiować w systemie dualnym, dajemy naszym studentom możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego już na wczesnym etapie.

Międzynarodowy

Cechą szczególną Worms University jest jego międzynarodowa orientacja, z ponad 180 partnerskimi uniwersytetami z ponad 50 krajów na całym świecie. Ponadto studenci mają możliwość zdobycia międzynarodowego podwójnego tytułu licencjata lub nawet podwójnego tytułu magistra. Międzykulturowość i kosmopolityzm to znaki rozpoznawcze naszego życia na kampusie.

Interdyscyplinarny

Na naszej uczelni żyjemy dokładnie tymi kompetencjami, które będą potrzebne w przyszłym świecie pracy. Obejmuje to w szczególności wymianę interdyscyplinarną w ramach projektów międzywydziałowych. Tutaj studenci z różnych kierunków studiów i wydziałów poznają interfejsy do innych dyscyplin i wcześnie doświadczają poprzez współpracę, jak różne perspektywy i zainteresowania mogą później łączyć i przynosić korzyści. Innowacyjna praca nad projektem to nie tylko zabawa, ale także promuje pracę zespołową i pomysłowość. Studia odbywają się w optymalnych i nowoczesnych warunkach.

W dobrych rękach

Poza aspektem edukacyjnym studia niosą ze sobą nowe wyzwania. Tutaj nasza uczelnia oferuje szeroki zakres usług doradczych i zapewnia wsparcie w przypadku kluczowych pytań, które mogą pojawić się na początku lub w trakcie studiów. Kompetentni doradcy ds. badań są zawsze dostępni jako osoby kontaktowe online lub osobiście. Ponadto organizują szeroki wachlarz warsztatów i wykładów na temat indywidualnego zarządzania sukcesami w nauce i zapewniają studentom orientację od samego początku.

Nasz kampus w centrum miasta zaprasza do poczucia się jak w domu dzięki krótkim odległościom. Miasto Nibelungów i Lutra Wormacja oferuje również liczne możliwości kulturalne, sportowe i turystyczne, czyli idealną równowagę między studiami.

Lokalizacje

  • Worms

    Erenburgerstraße,19, 67549, Worms

pytania