Keystone logo
Jönköping University

Jönköping University

Jönköping University

Wstęp

Jönköping University charakteryzuje internacjonalizacji, ducha przedsiębiorczości i współpracy z otaczającego społeczeństwa. Jönköping University (JU) jest jednym z trzech szwedzkich prywatnych, instytucji non-profit o szkolnictwie wyższym z prawem do doktoryzowania. JU działa na podstawie umowy z rządem szwedzkim i zgodne z krajowymi przepisami stopni i wymagań jakościowych. Uczelnia jest organizowana jako grupę firm z pięciu spółek zależnych - czterech szkół i firmy usługowej - należącej do Jönköping University Foundation.

Badań i edukacji przeprowadzane są w:

Jönköping International Business School Szkoła Edukacji i Komunikacji Szkoła Inżynierii Szkoła Nauk o Zdrowiu

Te cztery wyspecjalizowanych i dobrze ukierunkowane szkoły, każdy z wyraźnym profilu, adres portfel ekscytujących powiązanych ze sobą tematów dotyczących niektórych z głównych problemów naszych czasów: internacjonalizacji, przedsiębiorczości, odnowy biznes, innowacyjny uczenia się, holistycznego podejścia do zdrowia przez całe życie , interfejs między gospodarki i technologii w społeczeństwie informacyjnym i systemów produkcyjnych dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Jönköping International Business School (wysięgniki) prowadzi badania i oferuje programy studiów licencjackich i magisterskich, program doktorancki i Executive Education. Wspólnie działania te stanowią konkurencyjne w skali międzynarodowej szkoły biznesu, szczególnie w zakresie przedsiębiorczości i odnowy gospodarczej.

Nie było to bardzo pozytywna zmiana od momentu wprowadzenia w 1994 r. Zostało to osiągnięte poprzez rozbudowę kursów, programów studiów licencjackich i magisterskich oraz badań na wysięgnikach, wraz z ciężko i dobrze zmotywowani dążyć do rozwoju. Ze względu na szybki proces rekrutacji ze względu na fakt, że wysięgnik jest częścią fundacji, a nie państwowych, jesteśmy w stanie zatrudnić wysoko wykwalifikowanych profesorów wysięgnik czyni bardzo konkurencyjne wśród uczelni biznesowych w obu krajach skandynawskich i na arenie międzynarodowej. Od września 2007 roku jest 31 profesorów zatrudnionych na wysięgnikach. Wysięgnikami szybko swoją pozycję jako najsilniejsze środowisko akademickie w Skandynawii przedsiębiorczości i badań na temat małych i średnich przedsiębiorstw. Wysięgnik jest bardzo dobrze reputated międzynarodowej, jeśli chodzi o badania w handlu, infrastruktury, rozwoju regionalnego, gospodarki, mediów, rodziny, własności i prawa podatkowego.

Lokalizacje

Lokalizacje
  • Jönköping

    Jönköping International Business School P.O.B. 1026,

    pytania