Keystone logo
Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Furtwangen University/HFU Business School

Wstęp

Tworzenie przyszłości poprzez innowacje od ponad 160 lat

Furtwangen University (HFU) jest dumna ze swojej ponad 160-letniej historii wysokiej jakości nauczania, badań stosowanych i silnej orientacji międzynarodowej. Jesteśmy wysoko w rankingu zarówno przez studentów, jak i pracodawców w tabelach ligowych uniwersytet w Niemczech, a nasz doskonałą reputacją zwraca studentów z całych Niemiec, a także z ponad 80 krajów na całym świecie.

Z trzech kampusach, dziesięciu wydziałach i 41 innowacyjnych i praktycznych kierunków studiów, zarówno na poziomie licencjata i magisterskich, HFU oferuje szeroką gamę możliwości akademickich. Nasi studenci korzystają z doskonałych warunków do nauki o małych grupach studyjnych i osobisty kontakt z profesorami. Oferujemy również znakomite usługi wsparcia i ułatwień, w tym ultra-nowoczesnych laboratoriach, infrastruktury IT, high-tech i jeden z najlepszych bibliotek w Niemczech. To wszystko składa się na wspaniałe doświadczenie uczenia się z perspektywy zawodowe pierwszej stawki.

Dlaczego warto wybrać nas?

Nowoczesne, innowacyjne kierunki studiów Najwyższej jakości nauczania i badań Szkolenie w zakresie najnowocześniejszych technologii silnym praktyczny aspekt Skupić się na umiejętności pracy istotne Międzynarodowy nacisk kierunków studiów Optymalne wsparcie studentów i nadzór Doskonałe możliwości pracy

HFU Szkoła Biznesu jest mocno ustalone centrum doskonałości, znany ze swego pionierskiego ducha i dynamicznej atmosferze. Ponad 1000 ludzi biznesu, które ukończył z nami od naszego powstania w 1995 roku. Oferujemy w pełni akredytowane, wysoko w rankingu stopni biznesowych dostosowanych do potrzeb rynku pracy międzynarodowej. Na HFU Business School, dostaniesz najwyższej kwalifikacje zawodowe, co pozwala grać z powodzeniem udział w globalnej gospodarce 21 wieku. I to jest obietnica!

Otoczony przez naturalne piękno regionu Schwarzwaldzie w południowych Niemczech, HFU Business School zapewnia doskonałe miejsce na studiach.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

 • Villingen-Schwenningen

  Robert-Gerwig-Platz 1, 78120, Villingen-Schwenningen

  • Baden-Baden

   Jakob-Kienzle-Str.17, 78054, Baden-Baden

   pytania