Keystone logo
Heriot-Watt University Dubai Magister Zarządzania Informacją Biznesową
Heriot-Watt University Dubai

Magister Zarządzania Informacją Biznesową

Academic City, Zjednoczone Emiraty Arabskie

1 Years

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

AED 81 900 / per year *

W kampusie

* Wszystkie opłaty za naukę zawierają podatek VAT

Wstęp

Przegląd

Nasz program MSc Business Information Management oferuje mocne i dość unikalne połączenie kursów praktycznych, analitycznych i teoretycznych. Zbuduje twoją wiedzę i zapewni kompleksowe szkolenia w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem i inżynierii oprogramowania.

Program nie koncentruje się na programowaniu komputerowym, ale na rozwijaniu odpowiednich umiejętności analitycznych i zarządzania projektami, aby zapewnić sobie doskonałe narzędzie komunikacji między menedżerami i programistami.

Studenci mogą specjalizować się w takich obszarach jak handel elektroniczny, nauka online i zarządzanie projektami IT. Program bada informatykę, ale nie wymaga od studentów projektowania programów lub pisania oprogramowania.

Takie podejście zapewnia naszym absolwentom informatyki najlepsze perspektywy do prowadzenia badań, inżyniera wymagań oprogramowania, analizy biznesowe i informatyczne lub karierę dziennikarstwa informatycznego.

Zawartość kursu

Studenci odbywający w pełnym wymiarze godzin podejmują 4 kursy w każdym semestrze i zazwyczaj muszą odbyć wszystkie kursy podstawowe.

Kursy podstawowe

 • Bazy danych i systemy informacyjne
 • Cyfrowa i ekonomia wiedzy
 • Metodologia systemów informacyjnych
 • Metody badawcze i planowanie projektu
 • Projekt magisterski i rozprawa doktorska

Kursy opcjonalne

 • Zaawansowany projekt interakcji
 • Zarządzanie Big Data
 • Konkurencyjna strategia
 • Zarządzanie projektem
 • Podstawy inżynierii oprogramowania
 • Modelowanie statystyczne i analiza

Po 2 semestrze studenci kontynuują studia magisterskie w pełnym wymiarze godzin.

Wymagania w języku angielskim

W przypadku gdy język angielski nie był środkiem nauczania w szkole średniej, kandydaci muszą wykazać się znajomością języka angielskiego odpowiadającą IELTS 6.5 (z wszystkimi elementami przekazanymi na poziomie 6.0 lub wyższym). Kandydaci, którzy ukończyli wykształcenie średnie i wyższe, będą musieli dostarczyć dokumenty potwierdzające. Wymagane jest minimum roczne pełne studium w języku angielskim.

Termin składania wniosków

Nasz kampus w Dubaju działa przez cały rok, cały proces rekrutacji: jak tylko jedno nabór zostanie zamknięty, zaczynamy przyjmować zgłoszenia do następnego. Możliwe jest również odroczenie daty początkowej o maksymalnie rok.

Większość studentów stosuje 6–10 miesięcy przed wybranym spożyciem. Przyjmujemy zgłoszenia do 3 tygodni przed rozpoczęciem każdego naboru, ale należy pamiętać, że spóźnione podanie prawie na pewno będzie oznaczało opóźnienie w świadczeniu podstawowych usług administracyjnych, takich jak legitymacja studencka (bez których nie będziesz dostęp do biblioteki lub usług online).

Rekrutacja

Program

O szkole

pytania