Keystone logo
Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Hawaii Pacific University

Wstęp

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151235_826x387-hpu-image-3

W HPU wierzymy, że naszym obowiązkiem jest oddanie społeczności i poszanowanie ziemi, na której żyjemy. Zachęcamy studentów, wykładowców, pracowników i szerszą społeczność uniwersytecką do znajdowania możliwości uczenia się opartych na doświadczeniu z wpływem na społeczność, które utrwalają nasze hawajskie wartości pono, kuleana i aloha.

Misja, wizja, wartości

Misja

Hawai'i Pacific University to międzynarodowa społeczność edukacyjna osadzona w bogatym kontekście kulturowym Hawai'i. Studenci z całego świata dołączają do nas, aby wziąć udział w amerykańskiej edukacji zbudowanej na fundamencie sztuk wyzwolonych. Nasze innowacyjne programy licencjackie i magisterskie przewidują zmieniające się potrzeby społeczności i przygotowują naszych absolwentów do życia, pracy i uczenia się jako aktywni członkowie globalnego społeczeństwa.

Wizja

Hawai'i Pacific będzie konsekwentnie plasować się wśród 10 najlepszych zachodnich, niezależnych i wszechstronnych uniwersytetów w Stanach Zjednoczonych, wykorzystując swoje położenie geograficzne między półkulą zachodnią i wschodnią oraz relacje wokół Pacyfiku, aby zapewnić doświadczenie edukacyjne, które wyróżnia się na amerykańskich kampusach .

Wartości

Wykładowcy, pracownicy, studenci i ogólna społeczność uniwersytecka Hawai'i Pacific przyjmują następujące wartości jako reprezentatywne dla zasad duchowych, etycznych i filozoficznych, które wspierają naszą społeczność, a także ideałów aspiracji, do których wspólnie dążymy.

  • Pono, co oznacza prawy, uczciwy i moralny oraz energię konieczności.
  • Kuleana, co oznacza odpowiedzialność i prawa oraz troskę o wszystkie interesy, własność i ludzi.
  • Aloha, czyli witaj, żegnaj, miłość, dobroć i wdzięk, jedność, pokora, cierpliwość i czekanie na odpowiedni moment.

Informacja

Akredytacje i członkostwo

Uniwersytet Hawai'i Pacific jest akredytowany przez Komisję Akredytacyjną dla Wyższych Kolegiów Zachodniego Stowarzyszenia Szkół i Uczelni (WASC) i posiada szereg dodatkowych akredytacji i członkostwa od uznanych w kraju grup.

Kampusy i obiekty

Dzięki ekscytacji miejskiego kampusu w śródmieściu, spokojowi gór Ko'olau i Oceanic Institute nad oceanem, kampusy HPU są tak różnorodne, jak ich studenci.

Historia

Dowiedz się więcej o bogatej historii HPU i ponad 50-letnim doświadczeniu w służbie Hawai'i.

HPU w liczbach

Ze studentami ze wszystkich 50 stanów i 65 krajów, HPU jest jednym z najbardziej zróżnicowanych kulturowo uniwersytetów na świecie.

Rankingi i osiągnięcia

Uniwersytet Hawai'i Pacific (HPU) otrzymał wiele wyróżnień za doskonałość akademicką, międzynarodową różnorodność i przystępną cenę oferowanej przez nas edukacji prywatnej.

Prawo studenta do poznania

HPU szczyci się swoją przejrzystością jako instytucją oraz troską o dobre samopoczucie i sprawiedliwe traktowanie wszystkich swoich studentów. Dowiedz się więcej o ustawie o prawie do wiedzy ucznia.

Sukces ucznia

HPU dąży do doskonałości w osiągnięciach uczniów. Stosując innowacyjne strategie nauczania i uczenia się oraz podejście oparte na doświadczeniu zakorzenione w naszej społeczności wysp tropikalnych, zapewniamy, że nasi uczniowie kultywują wiedzę, umiejętności i wartości, których oczekuje się od wszystkich wykształconych obywateli. Zapewniamy im fundację sztuk wyzwolonych osadzoną w bogatym kontekście kulturowym Hawajów, oferując różnorodne kursy poza kierunkiem, które inspirują uczenie się przez całe życie i przedstawiają uczniom pomysły, perspektywy i doświadczenia istotne dla ich życia. Przygotowujemy ich również na wyjątkowe wyzwania i możliwości XXI wieku, oferując kursy w ramach kierunku, które ułatwiają naukę i opanowanie pojęć, teorii i metod wybranych przez nich dyscyplin. Wreszcie, zachęcamy do zaangażowania się w HPU i społeczność lokalną, zapewniając bogatą gamę zajęć towarzyszących, które rzucają światło na nasze unikalne tradycje kulturowe, przepiękne naturalne otoczenie i cudowny duch aloha.

Hawaii Pacific University","author_url":"","source":""}" />

151236_1440x243-aloha-tower

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Honolulu

    1 Aloha Tower Drive Honolulu, HI, 96813, Honolulu

    pytania