Keystone logo
Harrisburg University - Panama Campus

Harrisburg University - Panama Campus

Harrisburg University - Panama Campus

Wstęp

Panama Lokalizacja

Dzięki otwarciu siedziby Harrisburg University w Panamie studenci mogą rozwijać swoją edukację bez opuszczania Ameryki Łacińskiej. Jest to okazja dla studentów do zdobycia cennych umiejętności, które wzbogacą ich życie, a także gospodarkę regionu i życie lokalnych mieszkańców.

Początkowo HULATAM będzie oferować tytuł Master of Science in Analytics, który będzie oferowany jako połączenie zajęć online i stacjonarnych prowadzonych przez instruktorów z Harrisburg University of Science and Technology w Stanach Zjednoczonych. Lokalizacja HU-Panama będzie również oferować najnowocześniejsze seminaria i kursy rozwoju zawodowego, a także poszukiwać możliwości współpracy badawczej z uniwersytetami i innymi innowacyjnymi podmiotami w regionie.

Lokalizacja HU Panama znajduje się w Mieście Wiedzy w Panamie, centrum edukacji, badań i rozwoju. Sprawdź mapę kampusu poniżej. Witryna będzie oferować studentom tę samą najnowocześniejszą technologię i zasoby, które są dostępne w renomowanym kampusie Uniwersytetu Harrisburga w Pensylwanii w USA.

Pobyt w Ameryce Łacińskiej

Jednym z najlepszych aspektów programów dla absolwentów Harrisburga w Panamie jest to, że nie musisz przyjeżdżać do Stanów Zjednoczonych, ale zdobędziesz w pełni akredytowany dyplom ukończenia studiów wyższych. Wjazd do innego kraju może być kłopotliwy i czasochłonny. Ponieważ program dla absolwentów Harrisburga w Panamie odbywa się tylko w jedną sobotę w miesiącu na miejscu w Panamie City of Knowledge, możesz łatwo dopasować program do swojego życia.

Rozwiń swoje profesjonalne kontakty

Dzięki programowi dla absolwentów Harrisburga w Panamie nawiążesz szeroki zakres kontaktów zawodowych. Są to połączenia, które mogą stać się prawdziwym atutem dla Twojej przyszłości. Będziesz uczyć się u boku przedsiębiorców, naukowców, liderów społeczności, a także ekspertów z rządu, organizacji pozarządowych i organizacji międzynarodowych. Budując swoją sieć zawodową podczas studiów, tworzysz cenny zasób, z którego możesz korzystać przez całą swoją karierę.

Program dla absolwentów z dużymi nagrodami w przystępnej cenie

Uniwersytet w Harrisburgu nie podnosił czesnego od siedmiu lat. To jeden z powodów, dla których nasz program studiów magisterskich Analytics jest tak wysoko ceniony przez organizacje oceniające: zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu pod względem pracowników akademickich i przystępności cenowej. Otrzymujesz również doskonały zwrot z inwestycji. Program przygotowuje Cię do skutecznego zajmowania stanowisk kierowniczych w wymagającej dziedzinie Data Science. Jeśli chcesz zmienić karierę lub jesteś już w terenie i chcesz się rozwijać, programy dla absolwentów HU w Panamie są właśnie tym, czego szukasz.

Funkcje kampusu

Lokalizacja Miasta Wiedzy

Kiedy spotkasz się ze swoją klasą w jedną sobotę w miesiącu, dotrzesz do Miasta Wiedzy, znajdującego się zaledwie kilka minut od centrum Panamy i naprzeciwko Kanału Panamskiego. 120-hektarowy kampus obejmuje ponad 200 budynków, które kiedyś były częścią bazy wojskowej Clayton. W 1993 roku grupa panamskich biznesmenów wyobraziła sobie kampus, który dziś oferuje studentom i organizacjom członkowskim wszystko, czego potrzebują do rozwijania kontaktów biznesowych, prowadzenia szkoleń, prowadzenia badań i instruowania studentów.

Środowisko edukacyjne Miasta Wiedzy oparte na współpracy oferuje piękne tereny zielone, a także obiekty kulturalne, rekreacyjne i sportowe, które wzbogacają życie na terenie kampusu. Dodatkowym udogodnieniem jest terminal przesiadkowy Miasta Wiedzy, który zapewnia łatwy dostęp do sieci autobusów metra.*

*Uniwersytet Harrisburg może zmienić lokalizację swojej lokalizacji w Panamie, aby lepiej służyć studentom, których zapisuje.

  English Language Requirements

  Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

  Lokalizacje

  • Panama City

   City of Knowledge, Panamá., , Panama City

   • Harrisburg

    Market Street,326, 17101, Harrisburg

    pytania