Keystone logo
哈尔滨剑桥学院

哈尔滨剑桥学院

哈尔滨剑桥学院

Wstęp

Grupa została założona w 1986 roku przez profesora Yu Songlinga, wiceprzewodniczącego Chińskiego Stowarzyszenia Edukacji Prywatnej, członka Komisji Edukacji, Nauki, Kultury i Zdrowia Narodowego Komitetu Rewolucyjnego, opiekuna MBA w Guanghua School of Management of Peking Uniwersytet i dyrektor Klubu Przedsiębiorców Uniwersytetu Pekińskiego.

Przewodniczącym grupy jest dr Yu Yue, honorowy dyrektor Uniwersytetu w Pekinie, członek 11. Ogólnochińskiej Federacji Młodzieży i dyrektor Klubu Przedsiębiorców Uniwersytetu Pekińskiego.

Eastern Cambridge Education Group to wysokiej jakości i zróżnicowany dostawca usług edukacyjnych obejmujący cały okres szkolny i prywatna grupa edukacyjna o najbogatszym poziomie wykształcenia w Chinach. Od momentu powstania w 1986 roku grupa stale poszerzała swój sektor edukacyjny i zasięg. Obecnie posiada ponad 170 uniwersytetów, szkół zawodowych, szkół podstawowych i średnich oraz bezpośrednio prowadzi przedszkola w całym kraju, w 39 miastach w całym kraju, z ponad 60 000 studentów i wykładowców, zatrudniając prawie 10 000 pracowników, wyszkolił ponad 400 000 wybitnych talentów dla kraju od momentu powstania.

Lokalizacje

 • Harbin

  Ha Ping Lu,239, 150069, Harbin

  Programy

   Instytucja oferuje również:

   pytania