Keystone logo
Hanbat National University

Hanbat National University

Hanbat National University

Wstęp

Wkrótce, aby uczcić setną rocznicę istnienia, Hanbat National University stara się iść naprzód w dzisiejszym szybko zmieniającym się społeczeństwie. Hiper-połączony świat Czwartej Rewolucji Przemysłowej prowadzi do nowej wiedzy i technologii, które są osiągane poprzez kreatywną edukację i badania oparte na krytycznym myśleniu. Tę nową wiedzę należy mądrze wykorzystać, aby doprowadzić do zmian i innowacji w społeczeństwie.

Dzięki swojej wizji, aby stać się „globalnym uniwersytetem współpracy między przemysłem a uniwersytetem, tworzącym przyszłe wartości”, HBNU będzie służyć potrzebom tego zmieniającego się społeczeństwa. Jako wiodąca ogólnopolska uczelnia w regionie, będziemy liderem w rozwiązywaniu problemów społeczności lokalnej i umacnianiu naszej współpracy z branżami, tworząc nowe wartości i zasoby wiedzy, które mogą przynieść dobrobyt w branży.

HBNU będzie również dążyć do pielęgnowania talentów, które sprostają wymaganiom tego nowego społeczeństwa. W oparciu o nasze skupienie się na uczciwości, komunikacji, pragmatyzmie, umiejętnościach rozwiązywania problemów, globalnych perspektywach i przywództwie, nasi uczniowie staną się etycznymi, kreatywnymi i globalnymi profesjonalistami. W tym celu, jako uczelnia platformowa tworząca nową wiedzę, będziemy dostarczać najwyższej klasy zaplecze i treści edukacyjne.

Lokalizacje

  • Daejeon

    Daejeon, Korea Południowa

    pytania