Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences Master of Fine Arts in Interior Architecture
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Master of Fine Arts in Interior Architecture

2 Years

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1885 / per credit

W kampusie

Wstęp

Jako jedyny program akredytowany przez CIDA w stolicy kraju, tworzymy innowacyjnych myślicieli projektowych.

Naszą misją jest kształcenie przyszłych projektantów we wszystkich aspektach tej dyscypliny, aby mogli przyczyniać się do rozwoju dziedziny projektowania wnętrz poprzez profesjonalne projekty i kreatywne badania.

Nasze cztery główne cele to doskonałość projektu, kreatywne stypendium, poczucie wspólnoty i tożsamości oraz zasięg i zaangażowanie w Waszyngtonie i poza nim.

W programie Master of Fine Arts in Interior Architecture (IA) w Corcoran School wierzymy w wspieranie społeczności, która zachęca do kreatywności i przesuwa granice projektowania, kładąc nacisk na myślenie koncepcyjne i proces projektowania. Nasz program studyjny, będący podstawą naszego programu, polega na tym, że nauczysz się projektować trójwymiarowe środowiska za pomocą dynamicznych koncepcji, najnowocześniejszych materiałów oraz innowacyjnych metod i technik.

Nasze projekty studyjne wykorzystują naszą lokalizację w szkole artystycznej i projektowej na głównym uniwersytecie badawczym w stolicy kraju. Dzięki interdyscyplinarnym studiom współpracujemy z różnymi działami GW, pracujemy nad projektami adaptacyjnego ponownego wykorzystania osadzonymi w kontekstach historycznych DC oraz nad projektami podkreślającymi globalną wizję uniwersytetu.

Dzięki naszej podstawie programowej opartej na studiach poznasz środowiska mieszkalne, od małych wnętrz po większe, bardziej złożone przestrzenie komercyjne i instytucjonalne. Dzięki projektom skupiającym się na bieżących zagadnieniach projektowych, a także wykładom i krytyce wybitnych specjalistów, program IA to starannie uporządkowana seria kursów opierających się na teoretycznych, technicznych i kreatywnych wyzwaniach i doświadczeniach.

Program IA przeznaczony jest dla studentów, którzy wyróżnili się na studiach licencjackich i uzyskali tytuł licencjata na kierunku innym niż projektowanie wnętrz i architektura. Ten studyjny tytuł magistra jest stopniem końcowym, zapewniającym możliwość nauczania na poziomie uczelni/uniwersytetu, ponieważ jest równoważny doktoratowi. w innym polu.

Profesorowie IA to uznani na arenie międzynarodowej eksperci i autorzy projektowania, którzy wnoszą do zajęć różnorodne doświadczenia i projekty. Będąc częścią tego środowiska intelektualnego, badania naszego wydziału koncentrują się na aspektach zawodu, od pedagogiki, przez zrównoważony rozwój, historię architektury i projektowania, po oświetlenie, publikacje, a także przemówienia na krajowych i międzynarodowych konferencjach poświęconych projektowaniu.

Program projektowania wnętrz prowadzący do uzyskania tytułu Master of Interior Architecture and Design Degree jest akredytowany przez Radę ds. Akredytacji Projektowania Wnętrz, www.accredit-id.org, 206 Grandville Avenue, Suite 350, Grand Rapids, MI, 49503.

Program akredytowany przez CIDA przygotowuje studentów do podstawowej praktyki projektowania wnętrz, do zaawansowanych studiów i do ubiegania się o członkostwo w profesjonalnych organizacjach zajmujących się projektowaniem wnętrz. Tytuł magistra architektury i projektowania wnętrz przyznany przez George Washington University spełnia wymagania edukacyjne uprawniające do przystąpienia do egzaminu kwalifikacyjnego National Council for Interior Design Exam (egzamin NCIDQ).

Ponadto firma Design Intelligence umieściła nasz program na 17. miejscu w kategorii wielkości szkół projektowania wnętrz najczęściej zatrudnianych przez firmy w latach 2018–2019.

Rekrutacja

Program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania