Keystone logo
The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

The George Washington University - Columbian College of Arts & Sciences

Wstęp

Kim jesteśmy

W Columbian College of Arts and Sciences GW badania rozwijają się, krytyczne myślenie jest endemiczne, współpraca jest stała, a rzeczywiste szkolenia idą w parze z nauką. Ze względu na godną pozazdroszczenia lokalizację uczelni w sercu stolicy kraju, aktywne zaangażowanie zaczyna się w klasie i trwa w salach rządowych, galeriach muzeów, laboratoriach NIH, NASA i DOE, ambasadach międzynarodowych dyplomatów oraz zaplecze Smithsona i innych czcigodnych instytucji.

Kolegium jest intelektualnym i twórczym kręgosłupem uniwersytetu, miejscem, w którym sztuka, nauki humanistyczne, nauki społeczne i nauki przyrodnicze łączą się, tworząc połączenie pomysłów i możliwości. Jako lider wśród narodowych instytucji sztuki wyzwolonej ze względu na innowacyjny program nauczania, który kładzie nacisk na perspektywy, analizy i komunikację, studenci studiów licencjackich są wyposażeni w kompetencje potrzebne do bycia skutecznymi i odpowiedzialnymi obywatelami XXI wieku. Na poziomie zawodowym i doktoranckim absolwenci współpracują z wydziałem naukowców, w tym stypendystów Fulbrighta, nagradzanych choreografów, opublikowanych badaczy i uznanych autorów, aby poszerzyć spektrum badań na tematy od kontroli emisji gazów cieplarnianych po zagłębianie się w autyzm przyczyny, rozpowszechnienie i leczenie.

Witamy w Columbian College Graduate Studies

Programy dla absolwentów w Columbian College of Arts and Science GW są magnesem dla najlepszych naukowców i katalizatorem uczenia się i odkrywania w szerokim spektrum dziedzin sztuki, nauk humanistycznych oraz społecznych i ścisłych. Nasze stopnie i certyfikaty integrują najwyższy poziom edukacji, od naszych światowej sławy programów z przedmiotów takich jak historia, nauki polityczne i polityka publiczna, po naszą pionierską pracę w dziedzinie terapii sztuką, nauk sądowych oraz polityki i praktyki zdrowotnej LGBT. Zaawansowany stopień naukowy z jednego z 82 programów GW w zakresie sztuki i nauki różni się od innych studiów podyplomowych.

Nie tylko oddalamy się od najbardziej wpływowych instytucji w Waszyngtonie, ale także w naszych sieciach wykładowców i absolwentów znajduje się niezwykła różnorodność liderów o międzynarodowej renomie. W Columbian College otrzymasz narzędzia do rozwoju zarówno intelektualnego, jak i zawodowego.

Statystyka

Konkurencyjny. Połączony. Wszechstronny.

 • 2800 doktorantów
 • 49 stopni magisterskich
 • 24 stopnie doktorskie
 • 15 świadectw ukończenia studiów
 • 534 Wydział w pełnym wymiarze godzin
 • 80 000+ absolwentów Columbian College (mieszkających we wszystkich 50 stanach i 120+ krajach)

  Rekrutacja

  Programy studiów doktoranckich, magisterskich i magisterskich Columbian College oferują transformacyjne doświadczenie, łącząc studentów z niektórymi z najbardziej wpływowych liderów i instytucji, jednocześnie współpracując z organizacjami publicznymi i prywatnymi w stolicy kraju i na całym świecie.

  Nasi absolwenci są przygotowani do awansu akademickiego i zawodowego poprzez edukację przesiąkniętą rygorystycznym stypendium i praktycznym zastosowaniem.

  Stypendia i Finansowanie

  Wiemy, że uczęszczanie na studia podyplomowe może być poważną decyzją, zwłaszcza jeśli chodzi o finansowanie edukacji. Columbian College oferuje różnorodne możliwości finansowania, w tym stypendia na poziomie programu i nagrody oparte na zasługach. Kilka biur GW zajmuje się również udzielaniem pomocy finansowej, stypendiów i grantów.

  Czesne i opłaty w GW są porównywalne do średniej krajowej dla uczelni prywatnych. Koszty te, ustalane przez Radę Powierniczą GW, generalnie rosną z roku na rok i mogą się różnić w zależności od programu i lokalizacji.

  Wspólnota Globalnych Liderów

  GW ceni różnorodność i podstawę, jaką zapewnia, zapewniając bogate doświadczenie edukacyjne zarówno w klasie, jak i poza nią. W naszym coraz bardziej globalnym społeczeństwie wielokulturowa płynność i doświadczenie są niezbędne do sprostania wymaganiom XXI wieku. Kiedy ludzie różnych religii, kultur i historii wspólnie studiują i uczą się, zyskujemy szerszą perspektywę otaczającego nas świata.

  Studenci mogą otrzymać czesne w wysokości do 10 000 USD za rok akademicki. Kliknij poniższy link, aby dowiedzieć się więcej.

  Rodzaje finansowania

  Czesne

  Nagrody za naukę to nagrody, które pokrywają tylko czesne i są doliczane bezpośrednio do rachunku studenckiego. Nagrody za naukę różnią się wielkością od około 1 kredytu czesnego do pełnego czesnego dla doktorantów. Czesne nie jest uznawane za dochód podlegający opodatkowaniu

  Pobory duchownego

  Stypendium to zasiłek na utrzymanie, wypłacany studentom w celu wsparcia ich nauki. Stypendia nie wymagają żadnej innej pracy niż własna praca naukowa studenta. Stypendia stanowią dochód podlegający opodatkowaniu i są zgłaszane do IRS. Stypendia nie są jednak dochodem zarobionym, więc GW nie potrąca podatku dochodowego od wypłat stypendiów. Stypendia są wypłacane co miesiąc na początku miesiąca.

  Wynagrodzenie (asystent)

  Wynagrodzenie to miesięczna płatność, która jest wypłacana za świadczone usługi, takie jak asystentura absolwenta lub asystentura naukowa absolwenta. Różnią się wielkością i są oparte na przepracowanych godzinach. Jest to opodatkowany, uzyskany dochód studenta, podlegający potrąceniu podatku federalnego, stanowego i FICA, tak jak w przypadku każdego płatnego zatrudnienia. Nowi studenci zagraniczni, których językiem ojczystym nie jest angielski, muszą mieć wynik TOEFL równy 100 (IELTS 7,0), aby kwalifikować się do uzyskania statusu GA.

  Statystyki absolwentów

  Rankingi

  Rankingi uczelni USA Today

  • 7. najlepsza uczelnia politologiczna w Stanach Zjednoczonych

  Ranking akademicki światowych uniwersytetów 2018

  • 76-100 najlepszych szkół nauk społecznych na świecie

  Wiadomości z USA i raport ze świata

  • Historia, 59. najlepsza w Stanach Zjednoczonych
  • Ekonomia, 63. najlepsza w Stanach Zjednoczonych
  • Angielski, 67. najlepszy w Stanach Zjednoczonych

  Lokalizacje

  • Washington

   22nd Street Northwest, 801, 20052, Washington

   pytania