Keystone logo
Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Greene's Tutorial College Lisbon

Wstęp

O nas

Greene's ma trzon pełnoetatowej kadry akademickiej i administracyjnej wspieranej przez sieć starannie wyselekcjonowanych i wyszkolonych nauczycieli. Ten zespół talentów obejmuje szeroki zakres osiągnięć akademickich, wiedzę dydaktyczną i doświadczenie z samouczkową metodą uczenia się.

112317_1.jpg

Nasza historia

Założony przez Edwarda Greene'a w 1967 r. Pod nazwą Tutorial Establishment Edwarda Greene'a, Greene's jest najstarszym college'em tutorialnym w Oksfordzie i wspierał edukację około 15 000 studentów w ciągu ostatnich czterdziestu pięciu lat.

Po przeczytaniu Classics w Wadham College w Oksfordzie, Edward Greene pracował jako prywatny nauczyciel, a także nauczyciel w Magdalen College School, dopóki nie założył Greene's.

Od samego początku Greene szukał najlepszych nauczycieli w Oxfordzie, aby zapewnić wysokiej jakości czesne. Zbudowany w oparciu o system samouczków, który zdefiniował naukę na Uniwersytecie Oksfordzkim, Greene's pozostał wierny swoim korzeniom, opierając swoje kursy na programie nauczania indywidualnego dla uczniów w każdym wieku i na każdym poziomie. Zgodnie z obecnymi dyrektorami, Matthew Uffindellem i Christopherem Uptonem, Greene's ma rejestr około 160 nauczycieli i 300 studentów.

Dlaczego Greene?

Wybór właściwej instytucji akademickiej może być trudny. Dlaczego więc wybrać Greene'a?

Jakość

Jesteśmy regularnie kontrolowani przez Niezależny Inspektorat Szkół (ISI). ISI to zatwierdzony przez rząd inspektorat, który przeprowadza inspekcje nadzoru edukacyjnego. Regularne kontrole i publicznie dostępne raporty oznaczają, że jesteśmy monitorowani i poddawani kontroli zewnętrznej.

Długowieczność

Zostaliśmy założeni od 50 lat, a Greene's jest najstarszą uczelnią tego typu w Oksfordzie.

Indywidualny

Program akademicki w Greene's jest indywidualny.

Elastyczne

Wszystkie programy w Greene's są elastyczne i zaprojektowane z myślą o potrzebach każdego ucznia.

Umiejętności

Umiejętności międzyludzkie krytycznego myślenia, pracy zespołowej, analizy informacji, efektywne ustne

Tutorzy

Tutorzy są starannie dobierani. Są wysoko wykwalifikowani w swojej dziedzinie; przeprowadzane są obszerne rozmowy z pobranymi referencjami i wymagane jest uczestnictwo w naszym programie szkoleniowym dla nauczycieli. Wybieramy opiekunów, którzy potrafią skutecznie komunikować się i dbają o edukację.

Filozofia

Edukacja z wykorzystaniem metody tutorial jest podstawą naszej filozofii i metodologii. Oferuje szereg zalet: szeroki wybór opcji, praktyczna elastyczność czasu i miejsca, kontrola tempa pracy, skupienie się na istotnych informacjach z możliwością dogłębnej analizy. Zachęca do uczestnictwa i buduje zaufanie do zadawania pytań i poszerzania pomysłów, rozwijania niezależności i inicjatywy.

Lokalizacje

  • Lisbon

    Av. Sra. Monte da Saúde 266, 2765-452 Estoril, , Lisbon

Programy

    pytania