Keystone logo
© Eli Haney, Northwest University photographer
Goizueta Business School

Goizueta Business School

Goizueta Business School

Wstęp

Nasze doświadczenie czyni nas świetnymi. Wyobraź sobie, co może zrobić dla ciebie.

Prawie 100 lat doskonałości oznacza, że wiemy, jak stworzyć trwały i znaczący wpływ na biznes.

Goizueta Beyond: przewidywanie przyszłości biznesu

Biznes to pojazd zdolny do wywarcia znaczącego, trwałego wpływu na społeczeństwo. Uwzględnienie tego poglądu otwiera naszą wspólną zdolność do wprowadzania innowacji na najważniejsze sposoby w najbardziej palących tematach. Przez prawie 100 lat Goizueta Business School była poligonem dla przywódców pryncypialnych i laboratorium dla potężnych wglądów. Nasza historia obejmuje etos etycznego biznesu i daje nam siłę, by dążyć do osiągnięcia przez całe życie postępu. Kierując złożoną współzależnością biznesu i społeczeństwa, staramy się zjednoczyć najbystrzejsze umysły, aby rozwiązać największe problemy z uczciwością, pomysłowością i gritem. To jest Goizueta Beyond.

Historia kształtowania przyszłości.

Poprzez jazdę, wytrwałość i odważne pomysły, nasz imiennik, Roberto Goizueta był w stanie wspiąć się po szczeblach zarządzania na najwyższą pozycję w The Coca-Cola Company i poprowadzić ją do bezprecedensowego dobrobytu. Pod jego kierownictwem wartość rynkowa stada Coca-Coli wzrosła z 4 mld USD w 1981 r. Do 145 mld USD w 1997 r.

Roberto C. Goizueta

Nasz imiennik był jednym z wielkich liderów biznesu XX wieku. Podczas swojej 16-letniej kadencji w The Coca-Cola Company, Roberto Goizueta zwiększył swoją wartość z 4 miliardów dolarów do 145 miliardów dolarów - zapewniając sobie miejsce wśród "najbardziej podziwianych korporacji Ameryki", zgodnie z listą Fortune. Podczas budowania biznesu, Goizueta przyczynił się również znacząco do rozwoju Emory i szkoły biznesu.

Przez całe życie Goizueta kierowała się ciekawością, intelektualną odwagą i uczciwością. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy podzielić się jego imieniem i żyć jego wartościami, które stanowią fundament naszego podejścia edukacyjnego i są fundamentem naszej misji edukowania najlepszych jutrzejszych liderów.

Goizueta's Impact on Goizueta Business School

Roberto C. Goizueta mówi o znaczeniu prowadzenia biznesu w sposób uczciwy, honorowy i dumny. Jego syn ma ulubiony cytat, który podkreśla, co czyni dobrego lidera.

Lokalizacje

  • Atlanta

    Clifton Road,1300, 30322, Atlanta

pytania