Keystone logo
Global College Malta

Global College Malta

Global College Malta

Wstęp

Gorąco witamy Global College Malta. Witam!

Global College Malta jest jedną z najbardziej prestiżowych i przyszłościowych instytucji prywatnych w regionie śródziemnomorskim, z siedzibą na Malcie. Jesteśmy znani z oferowania wyjątkowych, wysokiej jakości kursów licencjackich i podyplomowych. Nasza holistyczna, światowej klasy edukacja i interdyscyplinarne programy nauczania, mają na celu przygotowanie naszych studentów do posiadania satysfakcjonujących i wysoce satysfakcjonujących karier.

Wszystkie nasze kursy są istotne i związane z przemysłem, a także aktywnie zachęcają do kreatywności, rozwiązywania problemów, krytycznego myślenia i pozytywnego odzwierciedlenia najnowszych trendów i technologii potrzebnych do zaspokojenia potrzeb zmieniających się globalnych środowisk i rynków.

W Global College Malta nasze kursy są zaprojektowane w celu zwiększenia możliwości zatrudnienia i z dumą oferujemy specjalnie zaprojektowane wysokiej jakości kursy w Biznesie i Zarządzaniu. Unikalna siła naszej instytucji jest napędzana przez uznaną wiedzę i umiejętności dydaktyczne naszych renomowanych pracowników akademickich z całego świata, przynosząc bogactwo rozległych i wiodących doświadczeń w zakresie nauczania, biznesu i przemysłu. Jesteśmy dumni, że możemy powitać Was, jako następne pokolenie liderów branży, aby zaangażować się z nami poprzez unikalne doświadczenie edukacyjne i pomóc w tworzeniu Waszej pomyślnej przyszłości. Naszym celem jest wyposażenie Cię w umiejętności i wiedzę, które pomogą Ci odnieść sukces w globalnie konkurencyjnym środowisku. Niezależnie od tego, który kurs wybierzesz, życzymy Ci samych sukcesów oraz niezwykle przyjemnej i satysfakcjonującej nauki.

O Study World Global College Malta

Study World Global College Malta jest częścią udanego międzynarodowego dostawcy dalszej i wyższej edukacji, który posiada instytucje zlokalizowane na całym świecie. Dołączasz zatem do bardzo udanej ogólnoświatowej sieci edukacyjnej. FirmaGlobal College Malta nawiązała silną współpracę z wieloma prestiżowymi brytyjskimi uniwersytetami, a to doświadczenie i wiedza będą wykorzystane w Twoich kursach studiów. Te międzynarodowe powiązania pozwalają naszym studentom i korzystać z możliwości studiowania na Malcie, jednocześnie osiągając stopnie naukowe przyznawane przez światowej sławy brytyjskie uniwersytety.

Od dawna działa na Malcie

Z prawie dziesięcioletnim doświadczeniem na Malcie, Global College Malta ustanowił zasłużoną reputację wysokiej jakości i ma silne i bliskie powiązania z lokalnym przemysłem. Wielu z naszych studentów przeszło do rozwijania bardzo udanych karier w organizacjach maltańskich i międzynarodowych, co świadczy o wysokiej jakości i potencjale rozwoju umiejętności wszystkich naszych kursów. W ciągu ostatniej dekady, College ukończył dużą liczbę studentów, którzy posiadają bardzo poszukiwane akademickich i praktycznych umiejętności teraz potrzebne w środowisku pracy w 21 wieku. Nasi studenci mają uznane umiejętności w zakresie przywództwa, zarządzania innowacjami, kreatywnego myślenia i komunikacji. Nasze ciało studenckie składa się w dużej mierze z profesjonalistów, którzy chcą albo zwiększyć swoje doświadczenie zawodowe dzięki akredytowanym kwalifikacjom akademickim, albo rozwijać się zawodowo poprzez dalsze studia. Zróżnicowane doświadczenia naszych studentów i wykładowców pomagają stworzyć bardzo bogate, żywe i stymulujące środowisko uczenia się, w którym ludzie są aktywnie zachęcani do dzielenia się swoimi poglądami i wiedzą, aby pomóc przynieść korzyści klasie jako całości. Studia w Kolegium są zawsze ekscytujące i innowacyjne!

Kursy akredytowane

Przywództwo i zarządzanie, marketing, zasoby ludzkie, myślenie strategiczne i finanse to niektóre z obszarów, w których nasi studenci mogą się specjalizować, zapisując się na jeden z kursów oferowanych w Global College Malta. Wszystkie nasze kursy są formalnie zatwierdzone i akredytowane przez Malta Further and Higher Education Authority i mogą być studiowane na wielu poziomach akademickich w ramach Malta Qualifications Framework.

Wydział nauczania wyznaczony w Global College Malta posiada naprawdę doskonałe umiejętności i doświadczenie we wszystkim, co ma związek ze współczesnym biznesem i zarządzaniem, zapewniając naszym studentom fantastyczne praktyczne podstawy we wszystkich dyscyplinach, których uczymy.

Global College Malta zawsze żyje do swojego motto - rozwój ludzi do ich prawdziwego potencjału - poprzez ciągłe dostarczanie doskonałości akademickiej i poprzez zapewnienie wysokiej jakości wsparcia i pomocy świadczonej wszystkim naszym studentom.

Kursy dla pracujących profesjonalistów

Global College Malta Aktywnie zaspokaja potrzeby zapracowanego profesjonalisty - czy to pracującego rodzica, prezesa zapracowanej organizacji, pracownika szukającego awansu, czy osoby, która chce poszerzyć swoją wiedzę i doświadczenie poprzez zdobycie kwalifikacji akademickich itd. Obsługujemy tych zapracowanych ludzi na wiele różnych, wspierających i ekscytujących sposobów:

 • Nasze plany lekcji są specjalnie zaprojektowane, aby zaspokoić potrzeby tych osób, które mają zajęcie w pełnym wymiarze godzin. Nauczanie na wszystkich naszych kursach odbywa się zazwyczaj wieczorem dwa lub trzy razy w tygodniu.
 • Nasi wysoce doświadczeni kierownicy ds. wsparcia studentów. Każdy z naszych programów studiów ma dedykowanego pracownika, którego zadaniem jest po prostu zapewnienie, że istnieje płynne połączenie między Kolegium, naszych wykładowców i wszystkich naszych studentów, dając pomocne wsparcie w całej podróży akademickiej naszych studentów.
 • Oferujemy kursy modułowe, które są specjalnie zaprojektowane dla zapracowanych profesjonalistów, którzy mogą być zmuszeni do pracy w nieregularnych godzinach i którzy mogą nie mieć stałego harmonogramu pracy. Dzięki modułowej strukturze, łatwo jest "wskoczyć" i "wyskoczyć" z nauki, jak dyktują to indywidualne okoliczności.
 • Szczególnie dbamy o tych, którzy być może nie studiowali przez dłuższy czas lub którym może brakować pewności siebie poprzez dostarczanie wspierających sesji, które szybko doprowadzą ich do szybkości, aby mogli naprawdę cieszyć się i pomyślnie ukończyć swój kurs.

Aktywnie witamy studentów ze wszystkich środowisk i zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby spróbować i zapewnić, że ich doświadczenie edukacyjne w Kolegium jest tak przyjemne i satysfakcjonujące, jak to możliwe. Zawsze jesteśmy tam, aby zapewnić wsparcie i pomoc i idziemy ponad to, aby spróbować poznać każdego z naszych studentów, abyśmy mogli lepiej zrozumieć, jak pomóc im osiągnąć ich prawdziwy potencjał. Jesteśmy bardzo dumni, że nasze opinie studentów są naprawdę dobre!

Funkcje kampusu

  Lokalizacje

  • Il-Kalkara

   Global College Malta, Smart City Malta SCM 01, Ricasoli, SCM 1001, Il-Kalkara

  • Buona Vista area

   SmartCity Malta SCM01, , Buona Vista area

  pytania