Keystone logo
Georgia State University MS w systemach informatycznych
Georgia State University

MS w systemach informatycznych

Buckhead, Stany Zjednoczone

12 Months

Język angielski

Pełny etat, Niepełny etat

Request application deadline

Sep 2024

USD 50 290 *

W kampusie

* Mieszkańcy spoza Gruzji | Mieszkańcy Gruzji: 39 000 dolarów | Bezzwrotny depozyt za miejsce: 250 USD

Wstęp

Tytuł magistra Robinsona w dziedzinie systemów informatycznych zajmuje 13. miejsce w ogólnej klasyfikacji i 9. wśród programów uniwersytetów publicznych według US News & World Report na rok 2022. Dzięki programowi nauczania wyznaczonemu przez STEM oraz koncentracji odpowiadającej Twoim celom, wytyczysz ścieżkę w ramach różnorodnych informacji pole systemów. Odpowiednie umiejętności zbudujesz dzięki projektom z prawdziwymi firmami, a także obozom szkoleniowym, które są wliczone w cenę.

Stężenia

  • Zarządzanie dużymi zbiorami danych i analityka – podejmuj świadome decyzje oparte na danych i zapewniaj strategiczne przywództwo w zakresie analityki. Stosuj najnowocześniejsze techniki do badania dużych ilości ustrukturyzowanych i nieustrukturyzowanych danych w celu wykrycia ukrytych wzorców i trendów prowadzących do wnikliwych działań.
  • Innowacje cyfrowe – przekształć strategiczny krajobraz organizacji. Stosuj nowe technologie i platformy, aby przekształcić procesy, modele biznesowe i kulturę organizacji w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej.
  • Cyberbezpieczeństwo – uczyń cyfrowy świat bezpieczniejszym miejscem. Chroń zasoby cyfrowe organizacji przed złośliwymi atakami w całym cyklu życia cyberbezpieczeństwa.
    Ta koncentracja programów zapewniła Robinsonowi tytuł Narodowego Centrum Doskonałości Akademickiej w dziedzinie Badań i Edukacji nad Cyberobroną przyznany przez Agencję Bezpieczeństwa Narodowego i Departament Bezpieczeństwa Wewnętrznego.

Jak długo to zajmie?

  • Studia stacjonarne: 12 miesięcy (3 semestry). Oferuje szybką ścieżkę wejścia na rynek pracy.
  • Format niestacjonarny: 24 miesiące (6 semestrów). Umożliwia pracującym profesjonalistom rozwój ich obecnej kariery.

Zajęcia do dwóch wieczorów w tygodniu: poniedziałek-czwartek w godzinach 17:30-21:45 Okazjonalne kursy weekendowe.

Rekrutacja

Stypendia i Finansowanie

Program

Wynik programu

Opłata za program

Możliwości związane z karierą

O szkole

pytania