Keystone logo
Georgia State University

Georgia State University

Georgia State University

Wstęp

Przedsiębiorcza publiczna instytucja badawcza w sercu Atlanty

Georgia State University , założony w 1913 roku, ma misję doskonałości w nauczaniu, badaniach i usługach. Ten główny uniwersytet badawczy, położony w samym sercu Atlanty, łączy rygor akademicki z bogatym doświadczeniem uniwersyteckim, zmieniając życie studentów i kształtując przyszłych liderów. Georgia State University kształci ponad 53 000 studentów studiów licencjackich i magisterskich w 11 uczelniach i szkołach i niezmiennie zajmuje wysokie miejsca w rankingach innowacyjności i nauczania.

Stan Georgia, będący jedną z najbardziej zróżnicowanych organizacji studenckich w kraju, jest drugim co do wielkości uniwersytetem w stanie, na którym studiują studenci z każdego hrabstwa Gruzji, każdego stanu w kraju i z ponad 145 krajów.

Szkoła biznesu, która wygląda jak reszta świata

J. Mack Robinson College of Business na Georgia State University

J. Mack Robinson College of Business, największa szkoła biznesu na południu, będąca częścią dużej instytucji badawczej, na Georgia State University zatrudnia 200 wykładowców, 8 000 studentów i 80 000 absolwentów.

Dzięki absolwentom z prawie 70 krajów uczelnia ta jest światowej klasy na całym świecie. Jego studia MBA są niezmiennie zaliczane do najlepszych według Bloomberg Businessweek i US News & World Report (20 najlepszych wśród uniwersytetów publicznych), a studia Executive MBA znajdują się na liście najlepszych programów na świecie „Financial Times”.

Robinson College of Business i Georgia State, mieszcząca się w Atlancie, wykształciły więcej kadry kierowniczej wyższego szczebla z dyplomami biznesowymi w Gruzji niż jakakolwiek inna szkoła na południowym wschodzie. Robinson College of Business jest dumny ze swojej zróżnicowanej społeczności składającej się z ponad 1500 studentów, korzystających z 18 programów biznesowych dla absolwentów, w tym MBA (ze koncentracją STEM w analizie biznesowej), podwójnych stopni MBA, 13 specjalistycznych studiów magisterskich (w tym 6 programów z certyfikatem STEM) , Executive MBA, Executive Doctorate in Business Administration i elastyczne certyfikaty absolwentów.

Niezależnie od tego, czy jesteś osobą rozpoczynającą karierę, wzmacniającą karierę, czy też zmieniającą karierę, nasz elastyczny program MBA, który można rozwijać we własnym tempie, zapewnia aktualne, praktyczne doświadczenie edukacyjne z zanurzonymi w książkach doświadczeniami i krytycznymi doświadczeniami przez całe życie warsztaty umiejętności zawodowych wpisane w doświadczenie MBA, aby zapewnić pomyślny kolejny krok w Twojej karierze.

220482_1366_front.jpg

Statystyka

  Rekrutacja

  Przygotuj aplikację

  Elementy aplikacji obejmują:

  • Prześlij swoje zgłoszenie online
  • Transkrypcje uniwersyteckie
  • Praca pisemna
  • Wznawianie
  • Wywiad nagrany wideo (wymagany wywiad na żywo dla MBA)
  • Egzamin IELTS lub TOEFL (tylko kandydaci z zagranicy)
  • Materiały dodatkowe (listy polecające, opcjonalne eseje i wyniki testów GRE/GMAT - nie wymagane)

  Szczegółowe informacje na temat konkretnych kryteriów dla interesującego Cię programu można znaleźć na stronie:

  Aplikuj na specjalistyczny program magisterski - Georgia State Robinson College (gsu.edu)

  Proces aplikacyjny MBA – Robinson College stanu Georgia (gsu.edu)

  Kandydaci do stanu Georgia są klasyfikowani jako „międzynarodowi”, jeśli spełniają którekolwiek z poniższych kryteriów:

  • Studenci przebywający w USA na podstawie wizy nieimigracyjnej (B-1, H-1, J-1 itp.)
  • Studenci mieszkający poza USA będą potrzebowali wizy F-1, aby móc studiować w USA
  • Studenci, którzy są w trakcie ubiegania się o status stałego pobytu, ale nie otrzymali jeszcze karty stałego pobytu
  • Studenci, którzy kształcili się poza USA

  Oprócz spełnienia wszystkich warunków przyjęcia do interesującego Cię programu biznesowego dla absolwentów, jako student zagraniczny musisz także przesłać w odpowiednim terminie następujące materiały:

  Znajomości języka angielskiego

  Oprócz spełnienia wszystkich innych obowiązujących wymogów przyjęcia, obcokrajowcy posługujący się językiem angielskim muszą wykazać się wystarczającą znajomością języka angielskiego. Dowód znajomości języka angielskiego można wykazać w jeden z następujących sposobów:

  • Dowód ukończenia studiów licencjackich lub magisterskich w (w akredytowanej instytucji) lub poza granicami Stanów Zjednoczonych, gdzie językiem urzędowym jest angielski – zobacz listę krajów zatwierdzonych przez Georgia State University , które spełniają ten wymóg.
  • Wyniki TOEFL (papierowe lub internetowe)
  • Wyniki egzaminu IELTS
  • Ukończenie programu ESL zatwierdzonego przez University System of Georgia

  Każdy wnioskodawca, którego kraj urodzenia jest anglojęzyczny (wymieniony na liście zwolnień ze znajomości języka angielskiego GSU ) nie podlega wymogowi znajomości języka angielskiego.

  Wymagania wizowe

  Po otrzymaniu formularza I-20 lub DS-2019 ze stanu Georgia nadszedł czas na złożenie wniosku o wizę. Twoja wiza F-1 lub J-1 umożliwi Ci wjazd do Stanów Zjednoczonych i rozpoczęcie studiów. Będziesz korzystać z I-20 lub DS-2019 ze stanu Georgia, aby ubiegać się o widok lub odnowić go, wykonując następujące kroki:

  1. Zapłać opłatę SEVIS I-901. Aby dokonać tej płatności, będziesz potrzebować swojego identyfikatora SEVIS, który znajduje się na Twoim I-20 lub DS-2019.
  2. Wypełnij internetowy wniosek o wizę nieimigracyjną, formularz DS-160 i wydrukuj stronę z potwierdzeniem formularza wniosku, aby zabrać ją na rozmowę kwalifikacyjną.
  3. Umów się na wizytę wizową w najbliższym konsulacie lub ambasadzie USA, korzystając z formularza I-20 lub DS-2019 oraz rachunku za opłatę I-901.
  4. Twoja wiza nie zostanie wydana wcześniej niż 120 dni przed datą rozpoczęcia na Twoim I-20 lub DS-2019. Możesz stawić się na wizytę wizową przed datą wydania wizy, ale pamiętaj, że będziesz musiał poczekać na wydanie wizy.
  5. Uzyskaj wizę i zaplanuj podróż przed rozpoczęciem zajęć w stanie Georgia. Nie kupuj biletu lotniczego przed otrzymaniem wizy.

  Stypendia i Finansowanie

  Rozumiemy, że studia podyplomowe wymagają znacznych inwestycji. Oferujemy możliwości asystentury absolwentów (GA), aby wspierać wybitnych studentów w dążeniu do ich celów akademickich.

  Kandydaci, którzy złożą wypełnione wnioski, są automatycznie brani pod uwagę przy ubieganiu się o nagrody Graduate Assistantship (GA).

  • Nagrody GA różnią się w zależności od programu, ale kryteria obejmują doskonałe osiągnięcia akademickie i zawodowe, różnorodne i znaczące doświadczenia osobiste, silne umiejętności interpersonalne i potencjał przywódczy.
  • Stanowiska GA są wysoce selektywne.
  • Jeśli zostaniesz wybrany do nagrody GA, zostaniesz o tym powiadomiony po przyjęciu.

  Na czym polega asystentura absolwenta?

  Asystentury absolwentów można podzielić na dwie podstawowe kategorie:

  • Akademickie – asystenci absolwenci akademiccy ściśle współpracują z wykładowcami przy projektach i inicjatywach badawczych.
  • Administracja – asystenci absolwentów administracji zapewniają wsparcie wydziałom biznesowym uczelni.

  Zaangażowanie w pracę na stanowisku asystenta absolwenta waha się od 12 do 16 godzin tygodniowo, w zależności od nagrody GA.

  Nie otrzymałeś GA w momencie przyjęcia? Nadal możesz się o nie ubiegać!

  Nadal możesz kwalifikować się i ubiegać się o możliwości w Robinson oraz na kampusie stanu Georgia. Po złożeniu wpłaty rejestracyjnej możesz uzyskać dostęp do naszej witryny uścisku dłoni, aby zobaczyć inne możliwości Asystenta Absolwenta w stanie Georgia.

  Możliwości stypendialne

  Poza asystenturami absolwentów możliwości stypendiów są ograniczone w oparciu o określone kryteria.

  Możliwości stypendialne dla absolwentów stanu Georgia można zobaczyć i zastosować tutaj: Wszystkie możliwości - stypendia Georgia State University (academicworks.com)

  Rankingi

  Rankingi biznesowe J. Mack Robinson College of Business na Georgia State University

  Czas, abyśmy wystrzelili armaty z konfetti i zaczęli ćwiczyć taniec zwycięstwa, ponieważ Georgia State University znów do tego powraca! Przeczytaj poniżej, aby dowiedzieć się, co świętujemy i przyłączyć się do zabawy.

  Czwarty rok z rzędu Georgia State University zdobyła tytuł „No. 1 Publiczny Uniwersytet Nauczania Licencjackiego”, a gdyby to nie było wystarczająco imponujące, jesteśmy także „Nie. 2 dla Innowacji” już trzeci rok z rzędu. To proste, konsekwencja jest kluczem!

  Teraz wiemy, co myślisz. „Kolejny ranking uniwersytetów, wielka sprawa.” Ale tu jest coś, przyjaciele: stan Georgia nie tylko płynie na krótkotrwałej fali doskonałości. Nie, kręciliśmy się w pierwszej czwórce pod względem innowacji przez całe siedem lat! Przez pięć z tych lat byliśmy drugimi co do wielkości innowatorami w mieście.

  To nie wszystko! J. Mack Robinson College of Business w stanie Georgia również robi furorę. Nasze programy biznesowe dla absolwentów cieszą się dużym uznaniem i dobrą oceną, w tym:

  • Kluczowe rankingi wśród amerykańskich uczelni publicznych:

  - 20 najlepszych programów MBA w niepełnym wymiarze godzin US News & WR (kwiecień 2023)

  - #7 MS Information Systems US News & WR (kwiecień 2023)

  - #7 MS Marketing TFE Times (luty 2023)

  - #6 MS Real Estate US News & WR (kwiecień 2023)

  - Nr 6 Magazyn Executive MBA CEO (kwiecień 2023)

  - #5 MS Analytics TFE Times (luty 2023)

  - #5 MS Financial Engineering (QRAM) TFE Times (luty 2023)

  - #2 MS Finance TFE Times (luty 2023)

  Podsumowując, Georgia State University to nie tylko cud jednego hitu; jesteśmy potęgą, jeśli chodzi o innowacje, nauczanie i edukację biznesową. Sprowadziliśmy to do poziomu naukowego i co roku konsekwentnie gotujemy coś wspaniałego.

  Lokalizacje

  • Buckhead

   Tower 200, 3348 Peachtree Rd NE, Atlanta, 30625, Buckhead

   pytania