Keystone logo
© Credits to Ameena Athab
Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Georgetown University - Graduate School of Arts & Sciences

Wstęp

W Graduate School of Arts

Ta misja odzwierciedla dwa inne sposoby, w jakie nasza szkoła jest wyjątkowa. Po pierwsze, wykładowcy i studenci ze wszystkich szkół Uniwersytetu Georgetown tworzą jeden organ deliberacyjny do współpracy w celu zapewnienia wysokiej jakości każdego z naszych programów dla absolwentów. Dlatego używamy zbiorowej mądrości społeczności, a nie odgórnych mechanizmów, aby kierować naszymi wyborami w kształceniu na studiach. Nasza jest społecznością programów dla absolwentów, a nie izolowanych silosów.

Ponadto oferujemy różnorodne programy interdyscyplinarne i dualne. Programy te zapewniają studentom dostęp do zasobów w celu realizacji własnych interesów intelektualnych i planów zawodowych. Co ważniejsze, nasza społeczność zdaje sobie sprawę, że ważne i pilne problemy społeczne są złożone, a zatem wymagają rozwiązania wielu różnych dyscyplin. Dlatego nasza szkoła absolwentów rozwija specjalnie zaprojektowane programy dla absolwentów, aby umożliwić wydziałom z różnych szkół i dyscyplin współpracę w rozwiązywaniu tych problemów. Programy te kształcą również nowe pokolenie liderów, którzy potrafią zrozumieć złożone problemy z wielu perspektyw.

Kolejną zaletą wielu naszych programów dla absolwentów jest lokalizacja Georgetown University w Waszyngtonie. Lokalizacja ta jest szczególnie ważna, biorąc pod uwagę, że wielu z naszych absolwentów wnosi istotny wkład w badania i praktyki w obszarach społeczno-polityczno-gospodarczych. Obszary te obejmują zarządzanie, zdrowie, rozwój, biznes, komunikację, opiekę zdrowotną oraz politykę wewnętrzną i międzynarodową. Co więcej, niewiele miejsc na świecie oferuje tak wiele możliwości osobom, które chcą służyć społeczeństwu jak Waszyngton.

Z tych powodów edukacja absolwenta jest bardzo ważna dla Georgetown University. Tak więc obecność absolwentów w naszych kampusach ma kluczowe znaczenie dla naszej tożsamości. Widzimy tych studentów jako naszych partnerów i aspirujemy do odniesienia się do nich jako młodzi koledzy, którzy mogą wzmocnić naszą społeczność poprzez ich wkład i przykład.

Cieszymy się z Twojego zainteresowania Georgetown University i jego programów i mamy nadzieję, że znajdziesz tu coś, co Cię ekscytuje.

66870_66839_IMG_4149-21.jpg

Misja

Promowanie podejścia do współpracy i interdyscyplinarnego podejścia do kształcenia i prowadzenia studiów podyplomowych w służbie społeczeństwu

  • Przygotowujemy wysoko wykwalifikowanych naukowców i specjalistów poprzez programy doktoranckie i magisterskie.

  • Mamy programy zarówno w ustalonych dyscyplinach, jak i nowo opracowanych dziedzinach interdyscyplinarnych.

  • Celebrujemy zaawansowaną edukację i badania jako sposób na wzmocnienie pozycji ludzi.

  • Opracowujemy nowe interdyscyplinarne programy koncentrujące się na rozwiązywaniu pilnych problemów społecznych.

Lokalizacje

  • Washington

    Car Barn, Suite 400 3520 Prospect St NW, 20057, Washington

    pytania