Keystone logo
Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Georgetown University Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology

Wstęp

Nauka spotyka się z medycyną

Bądź częścią niezrównanych możliwości badawczych napędzanych poszukiwaniem biomedycznych pytań badawczych w kontekście chorób człowieka.

151529_151484_1.jpg

Prężnie rozwijające się, dynamiczne centrum doskonałości w Georgetown University School of Medicine, Wydziale Biochemii oraz Biologii Molekularnej i Komórkowej zajmuje całe piętro budynku Basic Science Building i posiada dodatkowe udogodnienia w innych częściach Centrum Medycznego. Zasoby Departamentu są wzbogacane poprzez szeroki zakres wspólnych badań z badaczami z National Institutes of Health, Food and Drug Administration, Departamentu Obrony Stanów Zjednoczonych, National Institutes of Standards and Technology oraz innych rządowych instytucji badawczych, a także w Biotechnologii przemysłu w obszarze metropolitalnym Waszyngtonu. Współpraca ta umożliwia dostęp do szerokiego spektrum wiedzy specjalistycznej i najnowocześniejszych technologii.

Dzięki unikalnym zajęciom i niezrównanym możliwościom badawczym program MS w biochemii i biologii molekularnej w Georgetown wyznacza idealną ścieżkę do kariery w medycynie, która jest napędzana poszukiwaniem biomedycznych pytań badawczych w kontekście chorób ludzkich. Program stwardnienia rozsianego nadaje się jako atrakcyjny program szkoleniowy i platforma startowa do intensywnej naukowo kariery w medycynie. Program ma na celu zapewnienie absolwentom wyjątkowego środowiska, w którym można dowiedzieć się, w jaki sposób biochemia, biologia molekularna, biologia komórki i genetyka mogą być wykorzystywane do rozwiązywania znaczących problemów w zakresie zdrowia publicznego i medycyny. Duży nacisk kładzie się na komunikację naukową, dając uczniom wiele możliwości doskonalenia umiejętności komunikacji pisemnej i ustnej podczas całego szkolenia w ramach programu.

Staże czterokredytowe odbywają się z mentorami badawczymi w różnych laboratoriach GUMC na terenie kampusu lub poza nim w agencjach rządowych, takich jak NIH i FDA, a także w korytarzu Maryland Biotechnology Industry. Absolwenci programu MS in Biochemistry szukają kariery przede wszystkim w badaniach naukowych, rządowych lub biotechnologicznych. Większość naszych studentów przechodzi na studia doktoranckie, MD, DDS, JD lub MBA, wykorzystując umiejętności i szkolenia w Georgetown do napędzania ich przyszłych karier akademickich i badawczych.

Ph.D. Program

Na wydziale pracuje dwóch doktorantów. programy. Ph.D. studenci mają ekspertów w tej dziedzinie jako mentorów.

Programy magisterskie

Znajdź program, który najbardziej Ci odpowiada, dzięki jednemu z naszych pięciu programów Master of Science lub Graduate Certificate.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfVDYujOwpV2wgkwvFoY4kH5w1Ak--zB933iyUzDXpXdTCjEw/viewform

Lokalizacje

  • Washington

    Department of Biochemistry and Molecular & Cellular Biology 337 Basic Science Building 3900 Reservoir Road, N.W., Washington D.C. 20057, 20057, Washington

    pytania