Keystone logo
GEMA Business School

GEMA Business School

GEMA Business School

Wstęp

Od ponad 35 lat GEMA Business School opracowuje kursy szkoleniowe na wysokim poziomie dla osób i organizacji na poziomie krajowym i międzynarodowym. Dzięki szerokiej gamie podyplomowych tytułów magisterskich, odbyły się także programy dla przedsiębiorców i menedżerów, programy korporacyjne dla przedsiębiorstw publicznych i prywatnych oraz międzynarodowe kursy certyfikacji w zakresie zasobów ludzkich, marketingu i zarządzania projektami. Połączenia ze światem biznesu i stowarzyszeń biznesowych, doskonałe programy szkoleniowe, Wydział o międzynarodowej renomie, renomowana i strategiczna marka:

To tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że GEMA Business School jest wyborem doskonałości we włoskim krajobrazie szkół zarządzania.

Dlaczego GEMA Business School ?

GEMA Business School oferuje szkolenia z zakresu zarządzania w imieniu firm krajowych i międzynarodowych od ponad 30 lat.

Nasza szeroka gama kursów podyplomowych, programów dla przedsiębiorców i menedżerów, programów korporacyjnych dla firm publicznych i prywatnych, klasyfikuje naszą Szkołę Biznesu jako jedną z najbardziej dynamicznych i niezwykłych w krajowym krajobrazie.

Jesteśmy kwalifikowanym i wyróżniającym się elementem w dziedzinie szkolenia, którego celem jest zwiększanie talentów, rozwijanie umiejętności, promowanie rozwoju ludzi i firm.

GEMA Business School ma silne powiązania ze światem korporacji i stowarzyszeń, oferując szereg doskonałych programów szkoleniowych, międzynarodowy wydział oraz uznanie i certyfikację w zakresie szkoleń z zarządzania. To tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że GEMA Business School jest wyborem doskonałości we włoskim krajobrazie szkół biznesu.

Lokalizacje

  • Rome

    Via Umberto Quintavalle, 100, 00173, Rome

pytania