Keystone logo
GEA College

GEA College

GEA College

Wstęp

GEA College to nowoczesne centrum edukacji i przewodnik po doskonałości biznesowej.

GEA College jest synonimem edukacji biznesowej, koncentrującej się na przedsiębiorczości i zarządzaniu od czasu jej utworzenia w 1990 roku. Nasze programy studiów mają na celu śledzenie globalnych trendów, międzynarodowych standardów w dziedzinie edukacji i szkoleń, a przede wszystkim zapotrzebowanie na wiedzę i umiejętności. , którymi pracownicy i przedsiębiorcy zarządzają na rynku i rosnącą złożonością procesu biznesowego.

Misja

Naszą misją jest wyposażenie przedsiębiorców w nową wiedzę i umiejętności z zakresu przedsiębiorczości w dziedzinie biznesu, aby mogli być o krok przed konkurencją, a tym samym kontynuować udaną karierę w nowoczesnych gospodarkach rynkowych. Badamy i rozwijamy nową wiedzę, transferujemy istniejącą wiedzę i dostarczamy edukację i szkolenia ambitnym ludziom.

Wizja

GEA College ma na celu stać się najlepszą instytucją edukacyjną dla kształcenia i szkolenia dynamicznych przedsiębiorców w Europie Środkowej i Wschodniej. W przyszłości stanie się centrum rozwoju doskonałych projektów z zakresu edukacji biznesowej i współpracy. Innowacyjne programy biznesowe będą w centrum zainteresowania. GEA College musi stać się prestiżowym ośrodkiem, który znany jest z przedsiębiorczości pod każdym względem. Innowacje i pragmatyka biznesu są kluczowymi wartościami systemowymi.

Wartości strategiczne

Celem GEA College jest stanie się najlepszym miejscem w tej części Europy w ciągu najbliższych kilku lat.

 • Opracujemy i wprowadzimy rozpoznawalny i prestiżowy program edukacyjny przedsiębiorczości
 • Stworzymy system działań, który będzie powiązany z obszarami rozwoju i badań
 • Będziemy strategicznie łączyć się z przedstawicielami wiodących działań gospodarczych w regionie
 • Połączymy rozpoznawalnych na arenie międzynarodowej profesjonalistów, którzy będą służyć jako elementarny silnik do działania i rozwoju aktywności GEA College
 • Będziemy utrzymywać system organizacji międzynarodowej i organizację GEA College
 • Będziemy utrzymywać regionalną sieć strategicznie powiązanych instytucji edukacyjnych.

Lokalizacje

 • Ljubljana

  Dunajska 156, 1000, Ljubljana

Programy

  Instytucja oferuje również:

  pytania