Keystone logo
Gdańsk University of Technology Magister zarządzania ze specjalizacją w zarządzaniu międzynarodowym
Gdańsk University of Technology

Magister zarządzania ze specjalizacją w zarządzaniu międzynarodowym

Gdańsk, Polska

4 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

PLN 10 750 / per semester

W kampusie

Wstęp

  • Wydział Zarządzania i Ekonomii
  • Stopień do uzyskania: Magister
  • Punkty ECTS: 120 ECTS

Opis programu

Celem tego nowego programu magisterskiego w zakresie zarządzania międzynarodowego jest rozwój przyszłych profesjonalistów zdolnych do rozwijania zaradnych i innowacyjnych umiejętności oraz zdolnych do korzystania z udanych możliwości w dynamicznym środowisku międzynarodowym. Ten magister zarządzania międzynarodowego oferuje możliwość poszerzenia doświadczenia poprzez pogłębienie wiedzy w zakresie finansów, zasobów ludzkich, operacji i marketingu, a także innych strategicznych obszarów, wszystkie prezentowane w kontekście międzynarodowym. Międzynarodowa wiedza i umiejętności w zakresie zarządzania są rozwijane poprzez rygorystyczne kursy akademickie i różne interaktywne metody nauczania.

Absolwenci International Management otrzymują najwyższe wynagrodzenie w porównaniu do innych absolwentów zarządzania na kierunkach ekonomicznych (zgodnie z polskim systemem śledzenia absolwentów 2020). Absolwenci FME mają najmniejsze ryzyko utraty pracy po ukończeniu studiów. Master in International Management jako jedyny w Polsce otrzymał międzynarodową akredytację AMBA na lata 2018-2023, potwierdzającą wysoki standard jakości studiów. Ponadto kurs ten otrzymał ocenę akredytacyjną „doskonała”, przyznawaną przez Polską Komisję Akredytacyjną.

Rekrutacja

Możliwości związane z karierą

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

O szkole

pytania