Keystone logo
Gardner-Webb University Godbold School of Business

Gardner-Webb University Godbold School of Business

Gardner-Webb University Godbold School of Business

Wstęp

GSB działa na rzecz wspierania misji Uniwersytetu Gardner-Webb, zapewniając zarówno podyplomowe, jak i licencjackie szkolenia zawodowe w dyscyplinach biznesowych dla zróżnicowanej populacji studentów. Poszerza zakres działania Uniwersytetu, wykorzystując umiejętności uczenia się i analizy, które sprzyjają sztukom wyzwolonym, a także wartości moralne i etyczne wiary chrześcijańskiej, do prowadzenia działalności gospodarczej na arenie krajowej i światowej. Zachęca również zarówno swoich wykładowców, jak i studentów do kontynuowania nauki przez całe życie, doceniania służby Bogu i ludzkości oraz budowania charakteru u uczniów.

English Language Requirements

Potwierdź swoją znajomość języka angielskiego testem języka angielskiego Duolingo! DET to wygodny, szybki i niedrogi test online z języka angielskiego akceptowany przez ponad 4000 uniwersytetów (takich jak ten) na całym świecie.

Wymagania wstępne

Wykaż swoje zaangażowanie i gotowość do odniesienia sukcesu w szkole biznesu, przystępując do egzaminu GMAT — najczęściej stosowanego egzaminu wstępnego, który mierzy Twoje umiejętności krytycznego myślenia i rozumowania.

Pobierz mini quiz GMAT, aby zapoznać się z pytaniami, które znajdziesz na egzaminie.

Lokalizacje

  • Boiling Springs

    South Main Street,110, 28017, Boiling Springs

    Programy

    Instytucja oferuje również:

    pytania