Keystone logo
Gannon University Master of Science in Electrical Engineering
Gannon University

Master of Science in Electrical Engineering

Erie, Stany Zjednoczone

3 Semesters

Język angielski

Pełny etat

Request application deadline

Request earliest startdate

USD 1190 / per credit

W kampusie

Wstęp

Świat inżynierii elektrycznej i komputerowej podlega ciągłym zmianom. Postęp technologiczny w ciągu około 40-letniej kariery zawodowej absolwenta będzie fenomenalny. Podczas gdy studia licencjackie kładą solidne podstawy w matematyce, naukach inżynieryjnych i humanistycznych, a także umiejętność rozwiązywania i rozwiązywania nowych problemów w sposób bezpośredni, studia podyplomowe to kolejny krok w życiu nauki zarówno dla nowych absolwentów, jak i doświadczonych pracujący profesjonaliści. Dział inżynierii elektrycznej i komputerowej Gannon oferuje dwa programy dla absolwentów, którzy chcą kontynuować edukację w zakresie zaawansowanych przedmiotów i być na bieżąco z szybko zmieniającym się światem technologicznym: tytuł magistra inżynierii elektrycznej (MSEE) i tytuł magistra w zakresie oprogramowania wbudowanego Stopień inżyniera (MSES).

Celem programu jest zapewnienie absolwentowi inżynierii elektrycznej i komputerowej niezbędnej edukacji, aby być skutecznym inżynierem projektowania lub systemów. Student wraz ze swoim doradcą opracuje program nauczania w celu zdobycia wiedzy z zakresu zaawansowanej teorii sterowania, modelowania systemów, elektroniki, komunikacji, inżynierii systemów i oprogramowania wbudowanego. Student musi zaliczyć co najmniej 9 punktów z kursów programu Elektrotechnika i spełnić wymagania dotyczące projektu / pracy dyplomowej w Elektrotechnice.

Co nas wyróżnia

  • Nasza profesjonalna ścieżka ESGP jest JEDYNYM programem nauczania w regionie w pełni sponsorowanym przez GE Transportation.
  • Nasi wykładowcy aktywnie współpracują z lokalnym przemysłem, aby wnieść praktyczne doświadczenie do klasy.
  • Naszym celem jest szkolenie studentów, aby byli efektywnymi inżynierami.

Rekrutacja

Wynik programu

O szkole

pytania