Keystone logo
Gaia University

Gaia University

Gaia University

Wstęp

Gaia University to uniwersytet bez murów, uniwersytet ponad granicami, nie-instytucja, której celem jest wspieranie pełnej werwy, celowej, globalnej społeczności myślących uczących się i nieuczących się, skupionych na regeneracji ekologicznej i sprawiedliwości społecznej. Zaczynamy z perspektywy, że to Twoje życie, Twoje pasje, Twoje projekty, Twoja wizja - i szybko zmieniające się konteksty, w których się pojawiają - najlepiej dają początek temu, czego musisz się nauczyć i jak musisz się tego nauczyć.

Gaia University oferuje unikalny i elastyczny model do nauki i unlearning na podstawie, na podstawie projektu self-directed Pathways . Przy minimalnej liczbie wymaganych kursów ustalonych przez nas, poświęcasz większą część swojej energii na projektowanie, wdrażanie i dokumentację rzeczywistych projektów. Zapewniamy wielowymiarową sieć doradców i mentorów, którzy pomagają w praktycznym rozwoju projektów i zachęcają do rozwijania zdolności krytycznego myślenia o swojej pracy i procesach wewnętrznych.

Nasze podejście kładzie nacisk na zrównoważony przepływ działań i teorii - uczenie się przez działanie połączone z uczeniem się przez myślenie (praktyka). Wymagamy, abyś uczestniczył w kilku kursach online w pierwszym roku twojego programu, ale większość twojej pracy naukowej będzie odbywać się poza salą lekcyjną.

Będziesz wzrastać jako zwinny, zmieniający siebie i zmieniający świat uczący się w działaniu, zdobywając coraz większe kompetencje w podejmowaniu odpowiednich działań - działań, które służą zarówno Twoim własnym pomysłom, jak i potrzebom Twojej społeczności. Jednocześnie oduczasz się dysfunkcyjnych wzorców myślenia, które powstrzymują Cię przed wykonywaniem najlepszej pracy. Staniesz się również aktywnym członkiem naszej postępowej wspólnoty wzajemnego uczenia się i nauczania, która zachęca Cię do pozostawania w kontakcie i współpracy w trakcie i po zakończeniu programu.

Ponieważ zapraszamy Cię z otwartymi ramionami, radzimy również podejść do Gaia University z prawdziwą jasnością intencji. Praca z nami wiąże się z podejmowaniem ryzyka i chęcią bycia na krawędzi. Droga do skutecznego funkcjonowania z wyzwoloną inteligencją obejmuje epizody głębokich i wymagających zmian. W tym celu musisz aktywnie zaangażować się w zapewnianą przez nas sieć wsparcia, a także zainwestować swój własny czas i energię w większą sieć roboczą, ucząc się, jak być prawdziwym sojusznikiem dla innych. Będziesz potrzebował odwagi, aby zobaczyć, jak władza i przywileje kształtują twoje życie i otaczający cię świat, a także siły do dekonstrukcji struktur przekonań, często niewidzialnych, które ograniczają twoją kreatywność i siłę.

Nie jesteśmy szkołą, która przygotowuje cię do pracy na rynku korporacyjnym. Dołączasz do nas, ponieważ spodziewasz się zarabiać na życie, angażując się w projekty, o których wiesz, że są teraz potrzebne na naszej planecie. Jako Gaia University nauczysz się, jak identyfikować punkty dźwigni dla skutecznego przywództwa i działania oraz rozwijać szeroki zakres umiejętności w projektowaniu i zarządzaniu projektami. Są to bardzo poszukiwane umiejętności na dzisiejszym rynku pracy, a dowód, że rozwinąłeś te umiejętności w wysokim stopniu, będzie widoczny w dogłębnej dokumentacji twoich projektów, która tworzy twoje ePortfolio Gaia University Podobnie jak absolwenci, którzy byli przed tobą, wyjdziesz ze swojego programu z jasnymi pomysłami na to, w jaki sposób możesz przyczynić się do różnorodnej i inspirującej globalnej sieci innowacyjnych organizacji non-profit, mikroprzedsiębiorstw i projektów rozwoju społeczności skupionych na pozytywnych aspektach ekologicznych i społecznych. zmiana.

Z radością stwierdziliśmy, że nie powinniśmy tracić nadziei w obecnych, ogólnodostępnych instytucjach edukacyjnych. Na ogół brakuje im sprawności, aby sprostać wyzwaniom ekologicznym i społecznym, przed którymi stoi dzisiejszy świat, z wymaganą szybkością i kreatywnością. Z tego powodu celowo stworzyliśmy Gaia University z szybkim wzrostem, przypominający grzybnię projekt organizacyjny mający na celu zwiększenie strategicznej spójności na krawędzi przejściowej. Ta żyzna, soczysta krawędź jest miejscem, w którym jesteśmy gotowi na spotkanie z Tobą. Chodź i dołącz do nas.

Lokalizacje

  • Minneapolis

    University Avenue Southeast,1219, 55414, Minneapolis

    pytania