Keystone logo
Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Fundação Técnico-Educacional Souza Marques (FTESM)

Wstęp

Historia

Fundacja Edukacyjna Techniczna Souza Marques został założony w 1966 roku w wyniku snu i pracy profesor José de Souza Marques.

Od tego czasu, przez planowanego wzrostu, FTESM pomnożyć swoją działalność w dziedzinie szkolnictwa wyższego, trwającego procesu modernizacji programów nauczania i systemów nauczania.

W tym okresie FTESM utworzyła z jakości i poświęcenie kilku pokoleń i umieszczone na brazylijski rynek pracy absolwentów i doktorantów najwyższej kompetencji w dziedzinie medycyny, pielęgniarstwa, inżynierii, zarządzania, rachunkowości, biologii, fizyki, chemii, litery, nauczania i kształcenia nauczycieli.

Przez zasługi tej pracy ciągłej poprawy, FTESM zapewnia swoim studentom oraz środowisk naukowych na sukces w ich działalności zawodowej też preparatów społecznej w kierunku pełnego rozwoju swoich obowiązków jako obywateli.

Filozofia

Największym wyzwaniem, które wybiera misja Colleges Souza Marques ciągłe doskonalenie procesu nauczania-uczenia się jako środek formacji ludzkiej i intelektualnej, dzięki czemu nasi studenci, aby móc zmierzyć się z pracy intelektualnej przez wzrost wielkości myśli, krytyki, sprawiedliwości, solidarności i etyki.

Sen o jutro otwiera ścieżki, rozszerza granice i przekracza istniejące, co pozwala na produkcję nowego, który powinien być utworzony poprzez zarządzanie wiedzą opracowaną w szkołach wyższych.

Misja

"Aby promować, poprzez edukację, ludzkim aktem par excellence, nasi uczniowie wzrastać w wiedzy, postaw, nawyków, przekonań i umiejętności."

Lokalizacje

  • Rio de Janeiro

    Rio de Janeiro, Brazylia

Programy

pytania